Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Громада Чорткова приїхала на особистий прийом до обласного прокурора
Громада Чорткова приїхала на особистий прийом до обласного прокурора

Громада Чорткова приїхала на особистий прийом до обласного прокурора

Поспілкуватись із прокурором Тернопільської  області особисто приїхали представники чортківської громади. Люди кажуть, надіються на те, що нещодавно призначений прокурор по-новому працюватиме із старими справами. Адже, розповідають деякі з них тягнуться роками. Наприклад, пан Андрій вже 8 років має проблему із піщаним кар’єром.

АНДРІЙ ГІЛЬ, житель м. Чорткова:

«Я відкрив товариство акціонерне, зробив всі погоджуючи документи, затвердив запаси, отримав спеціальний дозвіл, а за три дні чиновники приватизували ту всю землю. І зара я доказую їм, що вони незаконно, а вони доказують, що законно. Відкрито 3 кримінальних провадженя, слідство не ведеться».

ВОЛОДИМИР САВАРИН, помічник народного депутата України Олега Барни:

«Кримінальні провадження закриваються, суд їх поновлює, і безкінечно. Не хочуть вносити в єдиний реєстр досудових розслідувань прізвищ тих людей, яким підозрюється злочин. А там в документах в нас всьо є».

Народний депутат України по Чортківському одномандатному виборчому окрузі розповідає, до прокурора області прийшли із ще кількома проблемними справами. Це питання акціонерів цукрового заводу і його приватизації, розподілу земель запасу та оренда водних ресурсів. Олег Барна каже, розуміє, що на розгляд таких справ потрібен час, але їх потрібно вирішувати, а не закривати і поновлювати.

ОЛЕГ БАРНА, народний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Такі каруселі, такі кругові обороти – вони не роблять честі ні державі, ні правоохоронним органам. І якщо є низька професійність цих правоохоронних органів, які не можуть розслідувати кримінальну справу – значить, ці представники не повинні бути на посадах».

В свою чергу в обласній прокуратурі запевняють, про результати розгляду кожного із звернень громадян на особистому прийомі прокурора, заявників буде повідомлено у встановлені законом строки.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top