Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Запрацювала онлайн-карта ремонтних робіт в місті

Запрацювала онлайн-карта ремонтних робіт в місті

Відтепер Тернопіль має свою інтерактивну карту ремонтів доріг та прибудинкових територій. Ресурс знаходиться на сайті міської ради. Там обіцяють, оновлювати інформацію будуть періодично.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми запропонували зробити, напевне, вперше в Україні, таку інтерактивну карту, куди нанесені всі об’єкти ремонтів, які проводяться в місті Тернополі. Це і дороги, і тротуари, і будинки, це дитячі садочки, школи, дитячі майданчики. Одним словом, все що повинно бути відремонтовано в цьому році знайшло відображення у даній карті. Тепер кожен Тернополянин, та будь-хто, навіть, будь-хто, хто має доступ до інтернету має можливість в режимі он-лайн бачити всі об’єкти, які заплановані для ремонтів».

Карта розділена на кілька сфер, а саме: ЖКГ, освіта та охорона здоров’я, культура, спорт тощо. На кожному обраному об’єкті розміщена додатково інформація стосовно запланованих та витрачених коштів на ремонт. Таким чином у мешканців міста з’явилася можливість контролювати якість виконаних робіт.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«По кожному об’єкту, фактично, можна подивитися, що зроблено. Так само, бачте, школа №20. В 2014 році було придбання основних засобів на суму 22 тисячі гривень, в 2015 – маємо запланований капітальний ремонт спортзалу і капітальний ремонт покрівлі на загальну суму майже сто тисяч гривень».

Окремим пунктом розміщена інформація з переліком споруд, які підлягають демонтажу. А незабаром, пообіцяли у мерії, тернополянам презентують ще й електронну базу із пропозиціями громадян щодо місць ремонтів на перспективу.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top