Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новий обласний прокурор запевнив, що готовий до спілкування з громадськістю

Новий обласний прокурор запевнив, що готовий до спілкування з громадськістю

До того, як обійняти нову посаду, каже вчора призначений обласний прокурор, він моніторив ситуацію на Тернопільщині і готовий працювати. Проблеми нашої області, розповів Олександр Мартинюк, залишаються актуальними і по всій Україні.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області

«Коло завдань роботи безпосередньо прокуратури окреслене фактично тими подіями, які відбуваються в державі. Я розумію рівень тієї високої відповідальності, який покладається на мене, як на прокурора області, сьогодні. На перший план виходять, відповідно, такі проблемні питання, як протидія сепаратизму сьогодні. Сьогодні йде масове ухилення від мобілізації, яка нам так необхідна. Найголовніша проблема, яка є сьогодні в нас, яка бентежить кожного громадянина, це боротьба з корупцією».

Ці та інші проблеми, переконаний новопризначений обласний прокурор, правоохоронні органи можуть вирішити тільки спільно з громадськістю та представниками ЗМІ.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області

«Я буду особисто вести конструктивний діалог з громадськістю. Я готовий спілкуватися з представниками будь-яких громадських організацій, якщо є відповідні конкретні якісь повідомлення про вчинення злочинів, безпосередньо в будь-який час люди можуть звертатися до мене».

Також на своїй першій прес-конференції на новій посаді обласний прокурор окреслив законодавчі зміни, які чекають Україну.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області

«Ще 2 тижні і вступить в законну силу новий Закон України «Про прокуратуру». Нас чекає серйозне реформування органів прокуратури. На Тернопільщині місцеві територіальні прокуратури будуть ліквідовані, де створено виключно 4 місцевих прокуратур. Це – місцева в Тернополі, Чорткові, Кременці і Теребовлі».

Ці зміни передбачають ретельний відбір і скорочення працівників прокуратур.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top