Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернопільську набережну відремонтують до Дня міста

Тернопільську набережну відремонтують до Дня міста

Відремонтована набережна, а точніше та частина, яку зараз реконструюють, милуватиме око як тернополян, так і туристів уже в серпні. Оскільки до Дня міста усі роботи там планують завершити.

На завершення робочі мають менш як два місяці, кажуть у відділі технагляду міськради. Оскільки, на День міста, планують, що тернополяни та гості уже зможуть гуляти по оновленій набережній.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради

«Виконуються зараз роботи із облаштування бордюрного каменя поребрики щебеневої основи пішохідних доріжок. Так само мощення даних пішохідних доріжок. Так само виконуються роботи з реконструкції самої набережної. Це – облаштування підпірних стінок, укріплення набережної каменем і облаштування металевої парапетної огорожі по периметрі набережної аж до Надставної церкви».

На все виділили близько п’яти мільйонів гривень. Кажуть, з початку робіт, які ведуться уже кілька років поспіль, набережна стає не лише красивою, а й безпечною. Оскільки її укріплюють каменем, що повинен унеможливити зсув ґрунту.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради

«Зі сторони ставу укріплюється набережна для того, щоби не було зсуву ґрунту із набережної в озеро. Це влаштовуються так звані габіони. До проведення реконструкції всієї набережної, скажемо так, були і значні, такі явні зсуви ґрунту десь практично на метр. Підпірні стінки були відхилені в сторону озера».

У відділі технагляду міськради кажуть, оновити набережну хотілось би повноцінно, та цьогоріч планують реконструювати ту частину, що неподалік Надставної церкви.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top