Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернопіль чекають ремонти та реконструкції

Тернопіль чекають ремонти та реконструкції

3 мільйони гривень – стільки додатково, беручи до уваги рішення сесії, виконавчий комітет виділив на ремонти дворів, прибудинкових територій та утеплення фасадів будинків. І ще 800 тисяч – на оновлення тротуарів та окремих вулиць. На виконкомі також вирішили капітально відремонтувати дорогу, що на вулиці Танцорова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Прийнято рішення про перекриття руху транспорту на ділянці по вулиці Танцорова і Площі Героїв Євромайдану до вулиці Паращука. Хочу попросити в тернополян вибачення за тимчасові незручності. Мусимо на місяць часу перекрити дану ділянку, тому що буде проводитись капітальний ремонт дороги».

Площу Героїв Євромайдану, обабіч якої капітально ремонтуватимуть дорогу, також оновлять. Територію там встелять бруківкою, облагородять, озеленять і встановлять пам’ятник Небесній Сотні. Проект якого, до слова, вже замовлений. Раніше передбачалось, що згадку про українських Героїв спорудять за кошт тернополян. Та пересвідчившись у неможливості цього, вирішили залучити благодійників. Якщо і цих грошей не вистачить, потрібну суму додадуть із міського бюджету, каже Сергій Надал. Допомоги в інвесторів влада міста просить і задля покращень у парку Топільче.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми запрошуємо приватних інвесторів, наших підприємців долучитися до облаштування колишньої споруди, яка раніше слугувала пожежною водоймою в парку Топільче. Тернополяни її традиційно багато років використовували як своєрідний басейн під відкритим небом. Сьогодні вона в далеко не найкращому стані, тому ми хочемо залучити приватного інвестора, який готовий би вкласти кошти в облаштування повноцінного басейну, місця відпочинку, провести благоустрій. Натомість, передати даний об’єкт йому в його використання».

Серед прийдешніх змін і транспортні. А саме – на прохання городян міська влада облаштує ще одну зупинку і відкоригує рух 7 маршрутки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні прийнято рішення про реалізацію транспортного сполучення, яке дає можливість збільшити кількість автобусів, які будуть проїжджати з Сонячного масиву через Східний масив до ринку. Буде облаштована ще одна зупинка поруч із новозбудованим ринком. Тому що мали багато звернень від тернополян, що людям дуже далеко йти від ринку до зупинки громадського транспорту».

Приємним рішенням виконкому став серпневий вихідний. Зокрема погодили, що 28, на День міста, тернополяни відпочиватимуть, а відпрацьовувати будуть згодом, 5 вересня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top