Ви знаходитесь: Головна / Новини / Юні тернополяни вже втретє вчать англійську з канадійцем

Юні тернополяни вже втретє вчать англійську з канадійцем

Вони грають ігри, співають пісні, а водночас і вчаться. Маленькі тернополяни віком від 6-ти років не байдикують на літніх канікулах. Вони відвідують курси англійської мови. Розмовляти іноземною їх вчить мешканець Канади, українець за походженням Тарас Малюжинський.

ІВАН МИХАЙЛЮК, тернополянин

«Найбільше мені тут подобається те, що він говорить англійською, але він так говорить, що ми його розуміємо, в нього такий акцент. І мені ще подобається те, що ми малюємо, граємось і то помагає трохи більше вчити англійську. А то деколи так вчителі можуть сидіти і тільки говорити про англійську. А оце ми всякі ігри грали, всякі пісні співаємо».

МАРКІЯН КОПИЛЕЦЬ, тернополянин

«Нам пан Тарас читає історію якусь. По-друге, ми ще малюємо в зошитах і пишемо. По-третє, він не свариться на нас».

Крім того, що не свариться, Тарас Малюжинський вже втретє проводить курси англійської в Тернополі, тому що бачить, наскільки вона потрібна в сучасному світі.

ТАРАС МАЛЮЖИНСЬКИЙ, вчитель англійської мови (Канада)

«Ми бачимо, що світ тепер крутиться англійською мовою: де ви би не поїхали – на вокзалах, в аеропортах – англійська мова. Особливо з тими старшими дітьми – вони знають, що хочуть спілкуватися, хочуть дослідження якесь робити, пізніше подорожувати, і навіть в економічному сенсі мати діло, творити собі бізнес – англійська мова їм дуже допоможе».

Цього року бажаючих навчатись у пана Тараса було так багато, що групи переповнені, розповідає організатор курсів Ірина Мацко. Безкоштовно вчити англійську запросили і дітей учасників АТО. А організувати 4-тижневе навчання матеріально допомагають давні тернопільські партнери і друзі.

ІРИНА МАЦКО, керівник креативної студії «ІРИска»

«Основні витрати в нас йдуть, щоб пана Тараса поселити, прохарчувати».

Один із тих, хто посприяв в організації курсів – Ігор Вонс каже, чудово розуміє важливість англійської мови сьогодні. А вчити її краще змалечку.

ІГОР ВОНС, керівник компанії «Колумбус»

«На жаль, не кожен з батьків має можливість найняти репетитора чи відправити дитину в літній табір з вивченням іноземної мови. Тому компанія «Колумбус» і я особисто з радістю долучилися до ініціативи пана Тараса. Адже це дає можливість нашим діткам і підтягнути свої знання, і весело, з користю провести літні канікули. Своїм прикладом пан Тарас доводить, що справжнім українцем, патріотом, людиною відданою, потрібною своєму народові можна бути проживаючи закордоном».

До речі, цього року вперше запросили на іноземні курси і дорослих тернополян. Крім навчання, вони беруть участь в обговоренні тієї чи іншої теми англійською мовою.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top