Ви знаходитесь: Головна / Новини / Як майже рік допомагають бійцям на передовій, розповіли волонтери

Як майже рік допомагають бійцям на передовій, розповіли волонтери

Не зважаючи на певні труднощі, волонтери із Логістичного центру продовжують допомагати бійцям на Сході. Скоро буде рік, як активісти із дня на день шукають та передають берци, форму, продукти і ще безліч усього.

ОЛЕКСАНДР ФОЩАН, військовослужбовець

«Нашим волонтерам дуже вдячні, тому що вони дуже багато допомагають нам, коли виїжджають хлопці в зону АТО, вони постійно допомагають, чим можуть. Сподіваюсь, якщо треба буде, будемо і надалі співпрацювати разом з волонтерами, а не тільки вони нам допомагати».

За допомогу бійці вдячні, але надавати її, кажуть волонтери, стає все важче. Оскільки зараз, вірогідно через власні невеликі статки, люди рідше жертвують кошти, які так необхідні здебільшого на дорогі техпристрої. Тому волонтери взялись самостійно заробляти гроші.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«З активістами смаколики продавали, пряники, різні речі. Подивилися, що, в принципі, це добра річ. Робили ми поетичні вечори. Започаткували, я думаю, всі знають, всі чули, на рампі. Тобто якісь певні атракції, де можна запросити людей і власне за це отримати якісь кошти для використання їх знову ж таки в наших цілях».

Так, на День молоді волонтери зібрали близько 14 тисяч гривень, а під час фестивалю «Файне місто» – 57. Та, попри все зібране, кажуть, коштів завжди бракує.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Нам потрібні резинові чоботи від 40, і більше розміру, до 45. Тушонки домашні, для них це є делікатес. Ті ж самі, якщо люди приносять, кошти, ми ці кошти так само витратимо на поїздку, на закупівлю таких же речей».

Також, розповідають волонтери, вони налагодили співпрацю із очільниками районів. Тому зараз, кажуть волонтери, коли до них приходить боєць, частину необхідного йому надають у Логістичному центрі, за іншою звертаються до районів.

НАЗАР ХАМУЛЯК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«І тепер, коли до нас приходить людина з району, ми беремо щось на себе, якусь одну позицію, і одну позицію обов’язково під список, під суворий звіт, ми телефонуємо до районів. І нехай райони, чи голови райдержадміністрацій, чи міські голови налагоджують ту роботу зі своїми місцевими волонтерами».

Охочі допомогти волонтерам можуть звертатись у Логістичний центр, що на вулиці Збаразькій, 16.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top