Ви знаходитесь: Головна / Новини / Батькам загиблих в АТО тернополян вручили почесні відзнаки

Батькам загиблих в АТО тернополян вручили почесні відзнаки

Вже традиційно, щороку, на День міста присвоюють звання «Почесний громадянин Тернополя». Таким чином, влада відзначає містян, які внесли свій вклад у розвиток нашого міста. Не виключенням став і цей рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Цього року ми в присутності багатьох тисяч тернополян вручили головну відзнаку Тернопільської міської ради – це звання «Почесний мешканець міста Тернополя» сім’ям усіх загиблих учасників АТО тернополян. Крім того, відзнаки міської ради і міського голови отримали ті тернополяни, які були кращими в професії, які можуть бути прикладом для інших».

Нагадаємо, звання «Почесний громадянин Тернополя» посмертно присвоїли за особисту мужність і високий професіоналізм чотирнадцятьом Героям. Це – Павло Бас, Віктор Гурняк, Андрій Дрьомін, Дмитро Заплітний, Федір Коломієць, Віталій Курилович, Віталій Лотоцький, Юрій Наливайчук, Олександр Орляк, Павло Римар, Назарій Сикліцький, Віктор Стефанович, Зіновій Флекей та Андрій Юркевич. Почесні відзнаки передали близьким родичам та батькам Героїв. Серед них був і батько Віктора Гурняка – Петро з онучкою Юстинкою.

 ПЕТРО ГУРНЯК, батько Героя Віктора Гурняка

«Мені приємно, я горджуся, що він достойний такого звання. На 32-му блок-пості під час обстрілу вивозив поранених. Загинув. Я горджуся своїм сином. Жаль, що його серед нас нема, але він достойний того звання, так як і багато інших наших співвітчизників, громадян, які віддали своє життя». 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top