Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Будівництво на Київській становить небезпеку перехожим

Будівництво на Київській становить небезпеку перехожим

Новобудову на вулицях Київська-Тарнавського здадуть в експлуатацію наступного року. Сьогодні там вже височіє сім поверхів будівлі. Однак, до дати завершення, хвилюються тернополяни, через халатність будівельників може статись непоправне. За допомогою вони звернулись до нашого телеканалу.

п. МИКОЛА, проживає неподалік:

«Я прогулювався сьогодні зі своїми дітьми по даній вулиці і будівельники даного будівельного майданчику викидали мусор, в прямому сенсі викидали мусорот сюди. Не на спеціально влаштовані місця, де мають бути на будівельних майданчиках, де вони мають збиратися і вивозитись, а викидали за територію будівельного майданчика. Різні будівельні матеріали: відходи цегли, відходи бетону, відходи пінопласту. Воно летіло все безпосередньо от сюди. юди он подивіться, будь ласка, люди ходять з дитячими візками, з колясками…».

За технікою безпеки, будівельний майданчик мали б обгородити парканом не менше двох метрів висотою, на відстані не менше десяти метрів від будови. Обладнати захисним піддашком та попереджувальними написами. Натомість, біля новобудови, зі сторони вулиці Тарнавського, замість цього всього – невеличкий парканчик, розміщений одразу ж під стінами будинку. Тому будівельні відходи легко його перелітають.

п. МИКОЛА, проживає неподалік:

 «Одна копійка з дев’ятиповерхового будинку, це науково доведено пробиває наскрізь людини організм, то можете уявити собі, що може один камінець чи туфля того самого розтвору вчинити з дитиною. Це має бути виконроб, який має слідкувати за працівниками даної організації».

Поговорити із виконробом нам не вдалось, його на місці на момент зйомки не було. Самі ж будівельники відмовлялися пояснити свої дії. Тернополяни і телеканал ІНТБ просить забудівника відреагувати на дану ситуацію та усунути небезпеку для перехожих.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top