Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Зборові відкрили дитячий майданчик

В Зборові відкрили дитячий майданчик

За кілька хвилин новенькі гірки та гойдалки захопили їхні відтепер нові власники. Охочих спробувати обновку першими було так багато, що довелося кататися всім гуртом. П’ятирічний Максим каже, приходити на майданчик буде зі старшими братиками.

МАКСИМ, 5 років

«Сподобалось. Гірка і качеля».

ІРИНКА, 4 роки

«Тобі сподобалося на гірці? – Ага. – А що саме? – На гірці кататись».

Місце для дитячого майданчика в самому центрі Зборова обрали не дарма, адже щодня сюди сходиться багато молоді та батьків з дітьми.

РУСЛАН МАКСИМІВ, секретар міської ради Зборова

«За сприянням народного депутата Тараса Юрика сьогодні відкрили цей дитячий майданчик для наших дітей. Чому саме тут? Тому що тут місце, де саме більше скупчується діти. Де кожен буде мати доступ до качель і саме потішити дітей своїх».

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України

«Напевно, в Тернопільській області нема такого місця, де нема потреби в дитячих майданчиках. В Зборові особлива потреба в дитячих майданчиках, оскільки нових дитячих майданчиків практично немає в місті, тому на прохання якраз батьків, ми звернули увагу на їхнє прохання і долучили всіх, хто зміг допомогти, і організували цей майданчик».

ВАСИЛЬ МУДЛО, помічник народного депутата Тараса Юрика

«В перспективі, в плані, ми хочемо цей майданчик розширити. Тобто, зайняти всю цю територію і поставити ще лавочки для відпочинку. Доставити ще додаткові конструкції, зробити, скажемо так, своєрідним центром відпочинку для молодих батьків та їхніх дітей».

Долучилася до ініціативи і міська влада Зборова. Там зі своєї сторони пообіцяли облаштувати благоустрій біля майданчика. Самі ж містяни кажуть, такі зміни – актуальні.

ЛЮБОВ ДАРМОГРАЙ, вихователь дитячого садочку «Сонечко»

«Треба, напевно, побільше таких майданчиків, щоб всі діти були раді. В нас дітей народжується, нехай Бог помагає всім, додає сили і всі разом дітки будуть радіти. Будемо радіти? – Так».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top