Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / В оформленні субсидій відбулися зміни

В оформленні субсидій відбулися зміни

Понад 55 тис. сімей в області вже отримують субсидії, це в сім разів більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Водночас, корегування порядку оформлення пільги продовжуються. Зокрема, відтепер частково знімуть штрафні санкції.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«Якщо людина подала недостовірну інформацію, яка вплинула на стан призначення субсидії, субсидія припиняється за новим порядком і повертається надміру нарахована субсидія. І знову ж таки, в постанові нема заперечень, щоб в наступний місяць чи є заборона звертатися за субсидією. Тобто, людина виправила помилку, зупинилася субсидія, на наступний місяць вона має право звертатися».

Також, тепер не потрібно вказувати суми доходу, лише вид та джерело доходу.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«Що я отримую: зарплату, де отримую, а суми управління соціального захисту буде брати в автоматичному режимі в фіскальній службі. Одноразові виплати при похованні, мати-героїня, які оплачуються, інші одноразові допомоги надані благодійними організаціями – не враховуються до суми доходу. Крім того не враховується дохід від розміщення депозитів».

Також, жителів області, за словами Вадима Боярського, закликають звертатись за субсидіями заздалегідь, до початку опалювального періоду.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«Починаючи з жовтня місяця, коли розпочнеться опалювальний період, то значно зросте споживання природного газу і тепла. Тому ми хочемо максимально охопити людей, щоб зараз, і розказати людям, і запросити їх, що прийшли подали документи. І не лякатись того, якщо субсидія в неопалювальний період буде призначена, так звана «нульова», тоді це право дає на перерахунок субсидій без звернень в жовтні місяці, перед початком опалювального періоду».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top