Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі змінять мережу громадського транспорту

В Тернополі змінять мережу громадського транспорту

Через збільшення кількості тролейбусів в Тернополі та будівництво нових ліній, маршрутна мережа потребує оновлення. Тому міський голова доручив взятися за розробку нової.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Найбільша увага буде приділятися маршрутній мережі тролейбусній. Від цього, як буде побудована тролейбусна маршрутна мережа, відповідно, будуть почеплені, як ми говоримо, автобуси. Через те, що будемо бачити, якщо не буде хватати по пасажиропотоку транспортних засобів, звичайно, що ми долучимо автобуси, для того, щоб і зручно було, і комфортно було, і мав право вибору пасажир: або їхати в тролейбусі по 1 грн. 50, або їхати в автобусі по 3 грн.».

Нову маршрутну мережу розробляють на найближчі п’ять років, тому роботи буде чимало. Однак, в планах до кінця жовтня її сформувати та передати на затвердження у виконавчий комітет. Аби вже до кінця року тернополяни могли їздити зручнішими маршрутами. Наразі роботи лише розпочали, проте, Ігор Мединський розповів, які оновлення будуть у мережі.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Однозначно, ми бачимо щоби курсував тролейбусний маршрут з ринку, через залізничний вокзал, по проспекті Злуки, це однозначно. Однозначно ми розглядаємо питання про те, щоб курсував маршрут тролейбусний з ринку на Східний масив. Ми розглядаємо також БАМ з’єднати, мається на увазі: Курбаса, Симоненка, Морозенка – цю частину нашого Сонячного масиву з’єднати з центром, Дружбою».

Аби максимально врахувати думку громадян, в управлінні транспорту закликають жителів вносити свої побажання, щодо вдосконалення руху деяких маршрутів. Зробити це можна за адресою Управління транспорту, комунікацій та зв’язку, що на вул. Коперника, 1, або ж надсилати пропозиції на електронну пошту відомства.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top