Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Додому привезли тіло Героя Андрія Капчура

Додому привезли тіло Героя Андрія Капчура

Тернопільщина зустріла ще одного Героя, який загинув на Сході. Андрій Капчур, родом із села Забойки Тернопільського району, був бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади. Його мобілізували у червні минулого року, а з серпня він вже воював у зоні АТО. Військові, які знали Андрія кажуть, і другом, і бійцем він був надійним.

АНДРІЙ СЛОТА, командир 3-го взводу, І-ї роти, гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади:

«Андрій був хорошою людиною, без ніяких питань, без ніяких прикрощів. Виконував всі накази, вчасно і ставився до роботи відповідально. Ми з ним були знайомі з початку серпня 2014 року». 

Рідні востаннє спілкувалися із Андрієм у січні. З того часу вели його пошуки всіма можливими способами, і до останнього надіялися, що додому він повернеться живим.

АНДРІЙ СЛОТА, командир 3-го взводу, І-ї роти, гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади:

«Все сталося на висоті 307, 5, в районі Санжаровки, коло  Дебальцево. Бій був 25-го січня. Там багато хлопців полягло. В тому числі, і Андрій. На жаль, ідуть кращі. Ці сторінки історії пишуться кров’ю. Значить, повинні бути якісь висновки, повинні бути якісь надбання цього».

Командир Андрія розповідає, до його пошуків долучилося багато організацій та небайдужих людей. У військкоматі підтверджують – допомагали всі, до кого зверталися. Таким чином, намагалися хоч трохи відгородити рідних від так званих організаційних питань.

ОЛЕНА ВЕЛИЧАНСЬКА, майор, ст. офіцер групи по роботі з особовим складом Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Зараз я говорю від всіх, від імені всіх тих, хто долучився до його пошуку. З 25-го січня шукати по сьогоднішній день, чекати – ви собі уявляєте, яке мама пережила , і вся ця багатодітна родина. Бо їх дійсно багато, вони дуже дружні, і така підтримка від них йшла. Вони вірили до останнього і надіялися, що Андрій буде живий, що він, можливо, в полоні, але прикрість така, що співпало ДНК, і ми забрали Андрія вчора з Дніпропетровська».

Завтра, 19-го серпня, Андрія Капчура, якого вважали безвісти зниклим більше, як півроку, перепоховають у рідному селі – Забойки.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top