Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міліція Тернополя пішла в народ

Міліція Тернополя пішла в народ

Замість стін кабінету, начальник міського відділу міліції Петро Гукалюк влаштував прийом громадян просто неба – у одному з дворів на вул. Б. Лепкого. Пояснює, відтак більше людей зможуть розказати про актуальні проблеми правопорядку.

ПЕТРО ГУКАЛЮК, начальник Тернопільського міськвідділу міліції

«Дуже багато зверталися до мене, шо ми не можемо, навіть, в телефонному режимі, що ми на даний час не можемо підійти, чи ви будете в такій годині, чи в такій годині, ну, звичайно, робочий день не безрозмірний. Ну, і з таким, було прийняте рішення мною, що виїжджати просто в проблемні, перш за все, проблемні райони, густонаселені райони, так як тут сьогодні. Дільничі інспектори тут обслуговують, три дільничі інспектори, 27 тисяч населення обслуговують на цій зоні. Виїжджати сюда і безпосередньо спілкуватися з людьми і зразу же приймати заяви».

Одне з головних прохань жителів прилеглих будинків – забезпечення громадського порядку у нічний час. Тернополяни скаржилися на дебоширів, які мало не щоночі розпивають спиртні напої на лавках у дворі будинку.

ГАЛИНА ДУМАНСЬКА, тернополянка

«Дуже гарний скверик в нас є, за нашим будинком, у тому скверику час-від-часу збираються люди, які приходять вже туда неадекватні, скажемо так. Вони, мало того, шо п’ють, сваряться. Добре, коли там вони співають гарно, але коли вже той спів переходить в бійку, то це вже є катастрофа».

РОМАН ЛЯХОВИЧ, тернополянин

«Я тут неоригінальний в наших побажаннях. В ніч, оці лавочки, які зробили ЖЕКи для того, щоб дітки могли посидіти з матерями, закінчується в ніч п’янками, оргіями, криками – це все дисонує. Ну це не тільки проблема нашого під’їзду чи будинку. Це проблема багатьох точок».

Петро Гукалюк запевнив, відтепер відповідні наряди оперативно реагуватимуть на повідомлення громадян. У відповідь, люди погодилися допомагати в роботі дільничним інспекторам міліції, долучатися до охорони громадського порядку спільно з патрульними підрозділами.

ГАЛИНА ДУМАНСЬКА, тернополянка

«Я думаю, в нас тут є досить мужчин багато в нашому дворі, скажем так, шо можуть вийти. Я думаю, що, якщо вони побачать ці люди, що виходять і якась є, я думаю, що день будуть, два, на третій не, або прийдуть на якихось пару хвилин, скажемо так».

Вже під час зустрічі мешканці мікрорайону вказали міліціонерам на групу молодих людей, які розпивали пиво на дитячому майданчику. Правоохоронці одразу склали адмінпротокол на правопорушників. Петро Гукалюк зазначив, усі пропозиції та зауваження громадян візьме під свій контроль, а для вирішення спільних питань залучатиме й органи місцевої влади.

ПЕТРО ГУКАЛЮК, начальник Тернопільського міськвідділу міліції

«Зразу були здивовані. Коли вони бачили міліцію, це означає, що щось вже сталося, питають, що то сталося, що то таке, чи не дай Бог, щось, якісь проблеми. Але я бачу, що з цього буде результат».

В планах, кажуть у міліції, запровадити проведення таких зустрічей поза кабінетом щотижня.

 

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top