Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Наймальовничіші місця Тернополя описали у картинах

Наймальовничіші місця Тернополя описали у картинах

Уже втретє у Тернополі відбувається художньо-мистецький пленер «Палітра файного міста». Захід має на меті розвинути у юнаків і дівчат вміння малювати. Для цього більше 40 юних художників об’єднали у групи, разом із наставниками вони зображали на папері тристоронній годинник, Архикатедральний собор, Театральний майдан та інші визначні пам’ятки Тернополя.

АНАСТАСІЯ ТИМОШЕНКО, учасниця пленерів

«По-перше, тут багато художників. Цікаво з ними спілкуватись. І це завжди приємно бути в оточенні однодумців».

МАРІЯ КОСТІВ, учасниця пленерів

«Нас тут багато вчать. Також Настя сказала, дуже багато художників, які багато розказують цікавого, нового навчають».

Серед учасників пленеру і школярі, і студенти. Багато із них малювати професійно не навчались. Але, тим-не-менше, розповідає заступник міського голови, їхні роботи заслуговують на виставку. Яку, власне, й організували до Дня Незалежності в Українському домі «Перемога».

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя

«У нас немає взагалі по Україні дитячих художніх галерей. І було б цікаво відслідкувати ріст тої дитини, як вона малювала в 7 років, в 12, 15, і чи виросла вона до художника, чи просто залишилась людиною вражень».

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Ми відкриваємо таланти. Їх в нас є, на щастя, дуже багато. Діти наші талановиті. Вони не тільки мають добрі знання з різних предметів. Вони займаються, всебічно обдаровані, художню школу відвідують і не тільки на рівні школи вчителі виявляють оті таланти. І от ми хотіли, щоби наше місто славне Тернопіль і його громадяни побачили, яка багата наша земля на таланти».

Картини, що представили у «Перемозі», є результатом двох попередніх пленерів. Завдяки одному із них, розповідає наймолодша учасниця, одинадцятирічна Олеся, вони побували у Карпатах.

ОЛЕСЯ ЛАЗУТА, учасниця пленерів

«На першому в Карпатах ми були на водоспаді Гук та були на території нашого готелю, можна сказати. Там був дуже гарний вид: була річечка, колія і гарний ліс у формі гори. На другому пленері я малювала «Острівець кохання» через те, що він дуже красивий, мальовничий».

Після того, як із роботами ознайомляться усі охочі тернополяни та гості міста, частину із них, за бажанням юних художників, передадуть у дитячі лікарні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top