Ви знаходитесь: Головна / Новини / Передвересневий шопінг батькам першачка обійдеться у 4 тисячі гривень

Передвересневий шопінг батькам першачка обійдеться у 4 тисячі гривень

Добре знає, що знадобиться йому у школі, тільки сам учень. 

«Я Ваня. Мені 6 рочків. Я йду в перший клас».

Познайомились, можна і на зошити подивитись. А їх тут сила-силенна. Вані до душі припали ті, що з мультиплікаційними героями. 

«– Мені подобаються з Тачкою, Молнією, Маквіном. – Я вам зараз покажу. Є Тачка Маквін. Зошити в нас є. Маквін є з такої серії. – А зразу кажіть нам, скільки вони коштують? – Ці зошити коштують 3 гривні. Це на 12 листочків».

Окрім зошитів, Вані точно знадобиться й інше приладдя. Пані Олена професійно підраховує.

п. ОЛЕНА, продавець

«– Скажіть, а, наприклад, ручка, резинка, олівчик, скільки то обійдеться, пенал? – Щоби зібрати першокласника повністю до школи, щоб йому зібрати портфелик, він обійдеться не дешевше, як 500 гривень».

І перелічує.

п. ОЛЕНА, продавець

«Пенал, ручки, олівці прості, підставочка для книг, гумка, лінієчка, кольорові олівці, фломастери, альбом для малювання, папка для ручної праці, пластилін, дощичка для пластиліну. Оці все-все треба в перший клас. Фарби, пензлики, стаканчик-непроливайка, клей ПВА, клей олівець, ножички, кольоровий папір, кольоровий картон, білий картон, обкладинки для книг, обкладинки для зошитів».

Як з’ясувалось, до школи Ваня був абсолютно готовий. Із переліченого продавцем списку, придбати із мамою не встигли тільки підставки для книг. Її ми і подарували Іванку. А потім попрямували приглядати наплічники.

п. ІРИНА, продавець

«– 250 – найдешевший від фірми Олі і Перше вересня ще ось там такий з машиною твердий. Найдорожчих в нас зараз немає, але були 650, були 450 від Олі, від Першого вересня і були Кайти 650 гривень. – А яка різниця між дорожчими і дешевшими ранцями? – Скоріше всього, що, мабуть, ортопедичністю спинки».

І так, підраховуємо: за канцелярію батькам доведеться віддати мінімум 500 гривень, плюс 650 за, беремо найдорожчий, наплічник. Разом одна тисяча сто п’ятдесят гривень. Та потрібно врахувати також одяг, взуття і шкільну форму, нагадує мама Вані.

ОКСАНА ПУНДИК, мама першокласника Івана

«– Якщо враховувати повністю, разом з одягом, зі шкільною формою, зі спортивною формою, десь в межах 4-5 тисяч. – У скільки вам обійшлася шкільна форма? – 600 гривень. В нас 10 школа має бордовий колір шкільної форми. І ми брали тернопільське наше виробництво, піджачок і брюки».

Купувати усе, розповідає Оксана Пундик, розпочали ще з середини літа, аби вересень зустріти у повній готовності. Оскільки перший дзвінок, каже, важливе свято не лише для її Іванка, а й для неї самої.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top