Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / Радикальна партія почала готувати кандидатів у депутати

Радикальна партія почала готувати кандидатів у депутати

У Тернопільській обласній організації Радикальної партії Ляшка розповідають, важливим завданням для молодих  людей, які планують піти в політику, є розуміння всіх нюансів, які можуть їм трапитись на шляху. І тому, тут вирішили підготувати своїх кандидатів до можливих варіантів розвитку подій у депутатському середовищі.

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА, в.о. керівника Тернопільської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка:

«Радикальна партія проводить низку заходів по всій Україні, в тому числі в Тернопільській області, це перший захід по навчанню кандидатів. Мета – це підняти рівень кандидатів, і друге – сформувати команду, з людей, які прийдуть в місцеві влади вже скоро. Це люди, які балотуються і в обласну, і в міську, і в районні ради. Тобто, представлена половина області. І, знову ж таки, дати можливість людям спробувати себе в короткий, стислий термін, що таке кампанія і віднайти свою роль в цій кампанії».

Представники Радикальної партії кажуть, не варто боятися долучатись до політики, адже зараз, як ніколи, там потрібні нові люди. Часто мінусом молодих кандидатів є брак досвіду подібної роботи і, як наслідок, не впевненість в своїх силах. Але над цим можна працювати, запевняють активісти. Головне – бажання.

СТАНІСЛАВ ТУРЧИН, помічник Олега Ляшка:

«Ми це проводимо для того, щоб вони мали уяву, як це відбувається, що таке депутатська робота, яка за це відповідальність. І тому ми проводим такі тренінги, і ще раз повторюю, запрошуємо всіх бажаючих, молодих перспективних, які бачать в собі можливості, бажання, долучатися до наших лав, і змінювати владу, систему, політичну ситуацію в країні».

В Радикальній партії Олега Ляшка планують провести ще декілька подібних навчань, адже це дає свої результати. До речі, у першому такому тренінгу в Тернополі взяли участь близько 20 охочих.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top