Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни знатимуть про місто більше

Тернополяни знатимуть про місто більше

Побачити справжній, унікальний та легендарний Тернопіль очима краєзнавців, можуть як жителі, так гості міста. З ініціативи тернопільського осередку «Самопомочі», щотижня усім бажаючим проводять безкоштовні тематичні екскурсії.

НАТАЛЯ ДЖУГАН, активіст ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Завданням є туристична промоція Тернополя, як туристичної перлини України. Досить часто ми бачимо, що тернополяни, городяни, які живуть у власному місті, вони не знають історії, вони не знають вулиць, по яким вони ходять, вони не знають історії будинків, в яких вони живуть. Ми зорієнтовуємося на тернополян, як на мешканців міста, від яких буде залежати бренд міста. Кожен з нас несе гордість за власне місто, кожен з нас несе у світ бренд свого міста».

Екскурсії, за словами організаторів, нетипові та насичені історіями не лише про місця, а й про людей.  Кожна наступна не схожа на попередню, адже щонеділі інша тема та локація.

ТАРАС ЦИКЛИНЯК, краєзнавець:

«Пройдемося місцями, де провалювалися тернопільські підземелля. Тому, що це така доволі популярна тема. Мені здається, що має бути цікавим саме Заруддя і Новий Світ, тому, що ніхто і ніколи на моїй пам’яті не ходив в сторону вілли Галєцкого, не ходив до вулиці Головацького, За Рудкою. Там є свої цікавинки. Навіть, в плані назви, Заруддя не побутує зараз в Тернополі. І річку Рудку не пам’ятають здебільшого. Хіба старожили».

Охочих записатися на екскурсію просять звертатися в офіс організації «Самопоміч» на Руській, 52, або за номером 52-27-27.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top