Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська Алея зірок – з новими іменами

Тернопільська Алея зірок – з новими іменами

Згадки про визначних городян закарбовуються не тільки у пам’яті, а й у бронзі. На Алеї зірок у Тернополі сьогодні з’явились нові імена.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ці зірки у формі квітки терену, які теж є символом міста Тернополя. На них викарбовується прізвище тієї людини, яка найбільше приклалася для розвитку міста. Цьогоріч таких зірки дві. Одна з них має власника. Це – Любомира Бойцун. І друга зірка – це зірка, яка не має прізвища. Це – зірка волонтерам. По суті, це зірка всьому Тернополю, тому що, напевно, немає жодної людини у місті, яка не доклалася, чим могла, для того, щоби допомогти східному фронту».

Перша – це зірка краєзнавцю та архівісту Любомирі Бойцун, жінці, яка про Тернопіль знала чи не найбільше. Оскільки усе життя вивчала його історію.

НЕОНІЛА БЕНЗАР, двоюрідна сестра Любомири Бойцун

«Дякую усім, що так цінують її. І дуже мені би хотілось, щоби її більше за життя цінували. Вона дуже жалілася, що і документи в неї крали. Дуже жалілася. А зараз, Богу дякувати, що її сьогодні так відзначають. Я думаю, що вона на нас звідти дивиться і радується».

Друга зірка – волонтерська. Вона для всіх, хто небайдужий до сьогоднішніх українських реалій.

РОМАН ПАВЛИШИН, волонтер Самооборони Майдану Тернопільщини

«Мої діти мене не бачать тижнями, але я радію тільки тому, що мої діти, ваші діти не чують пострілів і не бачать того, що відбувається на східних кордонах. І тільки з вашою допомогою хлопці там тримаються. Тобто, ця зірка – це зірка всіх мешканців міста, області, всієї України».

Нагадаємо, відкрили Алею зірок чотири роки тому. Сьогодні на ній вже викарбовано дванадцять імен.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top