Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / Тернопільські активісти передадуть 40 парт луганським школярам

Тернопільські активісти передадуть 40 парт луганським школярам

Активісти молодіжного крила міської організації партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» знайшли можливість допомогти школярам Луганської області. 40 одномісних парт днями вони передадуть на Схід. Але наразі їх потрібно привести до належного стану – відшліфувати та полакувати.

МИХАЙЛО ЖИРІВСЬКИЙ, помічник народного депутата Тараса Юрика:

«Ці парти будуть відправлені в Луганську область на прохання голови військово-цивільної адміністрації Георгія Туки. Там є відремонтованих декілька шкіл, які потребують ще більше парт, але поки що відправляються тільки в такому обсязі. В процесі, звісно, будуть відправлятися ще якісь речі, але поки що, на даний момент, є такий от обсяг парт, вони ремонтуються і будуть відправлені в Луганську область».

ПАВЛО БИЧ, голова молодіжного крила міської організації партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Ми робимо косметичний ремонт, і в суботу вони будуть передані, разом з іншими матеріалами, які потрібні для шкіл, книжками, і всім іншим в Луганську область. Невелика затрата, чуть-чуть нашого часу, але дітям буде якась, принаймні, допомога, допомога країні, допомога дітям, допомога східним нашим українцям». 

Працюючи над покращенням стану парт, активісти розповідають, отримали їх від представників організації «ЮНЕСКО». Юрій Семенюк каже, спочатку планували шкільні столи залишити тернопільським школярам, але раді, що є можливість допомогти там, де цього потребують більше.

ЮРІЙ СЕМЕНЮК, заст. директора міжнародного центру впровадження програм «ЮНЕСКО» в Тернопільській обл.:

«Наша організація вже протягом довгого часу співпрацює з багатьма меценатами у Європі. Ці парти ми отримали від наших партнерів з міжнародної асоціації «Веселі черевички» з Франції. Планували, що вони підуть в тернопільські школи, але оскільки є така необхідність, і до нас звернулися, ми порахували, що тут, в Тернопільській області, ми собі якось дамо раду, а от на Схід – треба допомогти».

В молодіжному крилі партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» запевняють, будуть намагатися надавати подібну допомогу і надалі.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top