Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські благодійники збирали дітей до школи

Тернопільські благодійники збирали дітей до школи

Тиждень тому наш журналіст Олена Юрик дізнавалася, скільки коштує зібрати першокласника до школи. За її підрахунками, витратити доведеться близько 4 тисяч гривень. А коли дітей п’ятеро, ця сума стає майже не підйомною.

РУСЛАНА, мама 5-ти дітей

«В мене п’ять, п’ятеро дітей, але двоє старших вже, а троє шкільного віку. Якщо ще сама виховуєш, то дуже тяжко. Фактично, нема звідки і нема з чого. І ота єдина надія, що «Карітас» ще щось дає».

Щороку перед початком навчання благодійний фонд «Карітас» проводить акцію «Шкільний портфелик», аби діти із потребуючих сімей мали все, як у інших.

АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Акція є для дітей сиріт, напівсиріт, для малозабезпечених сімей, дітей з кризових сімей. Маємо нагоду вже і цього року дати для дітей з сімей переселенців, які також в нас є на Тернопільщині. «Карітас» має під своєю опікою вже поверх 230 сімей, якими опікується. Бо таку ми маємо спроможність, хотілося б і більше взяти».

Підготували школярикам іменні пакунки, в яких і канцелярське приладдя, і зошити. Також завдяки небайдужим тернополянам вдалося зібрати чимало наплічників. Школярка Марічка запевняє, до першого вересня вже готова.

 МАРІЧКА

«Тримала я зошити, альбом. Я дуже рада, що мені дали їх, не буде мама купляти, витрачувати гроші на це. Ще якісь атласи докуплю та й всьо».

У «Карітасі» розповідають, збирали допомогу сім’ям спільними зусиллями.

АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Дякуєм і Богові, а також дякуєм постійним місцевим благодійникам, які мають відкрите завжди серце і пам’ятають про ту акцію. Такі громадські організації, як «Тернопіль Європейський», хочеться виокремити таких людей і також благодійників, які завжди просять і дуже благають не називати їхні імена, але вони долучилися до цього».

Таким чином, вдалося спакувати до трьохсот наборів для школяриків.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top