Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина продовжує відставати у мобілізації

Тернопільщина продовжує відставати у мобілізації

Завершується 6-та черга часткової мобілізації, а Тернопільщина, як і раніше, продовжує пасти задніх. Результати бажають бути кращими. За виділений час, регіон не справився з планом, навіть, на половину.

МАКСИМ ШВЕЦЬ, військовий лікар: 

«Під час шостої хвилі в нас по області пройшло 1708 військовозобов’язаних, з них – 425 непридатних, 66 непридатних зі зняттям з військового обліку, тимчасово непридатних, тобто з відстрочкою на лікування – 173, придатних – 615 і обмежено придатних – 134».

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Результати в нас на сьогоднішній день, ми виконали планове завдання майже на 30%. І це нас абсолютно не втішує. Але, я думаю, що належним чином. Ми, все ж таки, зробимо те, щоб наші хлопці, які знаходяться на передовій, прибули додому, якомога швидше. Зробимо все, я надіюсь, щоб вони потім не прибули сюда і не спитали всю громаду Тернопільщини: що ж ви зробили для захисту Батьківщини?».

Що ж до тих військових, хто вже повернувся, то за словами Володимира Катинського, 344 з них отримали статус учасника бойових дій, ще 4 заяви в процесі.

РОМАН ТРОЯН, помічник військового комісара з правової роботи:

«Визначено багато пільг, я на деяких хочу зупинитися, всі не буду перераховувати. Це, зокрема, така пільга, як безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням. 75%-ова знижка плати за користування житлом, 75%-ова знижка плати за користування комунальними послугами, безкоштовний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту. Даним військовослужбовцям, при поданні відповідних заяв до органів місцевого самоврядування, їм виділяються земельні ділянки для будівництва, це в межах міста або села».

Чи буде 7-ма хвиля мобілізації, відповідати однозначно у військкоматі не беруться. Кажуть, це залежить від ситуації на Сході та рішення Верховного головнокомандувача.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top