Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль відвідала делегація з Аджарії

Тернопіль відвідала делегація з Аджарії

Рівно рік тому між Тернопільською обласною радою та Верховною Радою Республіки Аджарія була підписана угода про співробітництво. Упродовж року задокументована дружба зміцнювалася і не формально.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради

«Багато було скепсису, навіть, серед наших: думали, що ця угода буде мати чисто декларативний характер. Протягом цього року ми довели один одному, довели громаді, що це не декларативний характер, ця угода буде мати те, що й передбачено: взаємовигідний характер добрих друзів, партнерів, які будуть розвиватися на різних гілках влади. На рівні стосунків між підприємцями, між інтелігенцією, між професійними колами лікарів, вчителів, врешті-решт між людьми двох братніх народів».

За цей рік, чимало наших бійців із грузинською гостинністю прийняли на лікування та реабілітацію в Аджарії. А невдовзі туди ж відпочивати поїдуть і діти учасників АТО.

АВТАНДІЛ БЕРІДЗЕ, голова Верховної Ради Аджарії

«Я еще в прошлом году говорил, что, и сегодня могу повторить, что Грузия маленькая страна, у нее нет больших экономических ресурсов, у нее нет большой армии. Но у Грузии есть большое сердце, любовь и уважение украинского народа».

Представники обох сторін впевнені, що дружні відносини між регіонами можна продовжити ще у багатьох сферах. Зокрема, це обмін досвідом у галузі сільського господарства.

АВТАНДІЛ БЕРІДЗЕ, голова Верховної Ради Аджарії

 «Думаем, о новых программах, думаем о новых связях. Мы начали осуществлять эту связь, например, мы подружили медиков, тернопольских и аджарских. И есть очень много областей, где мы можем сотрудничать. В первую очередь, это экономика. В экономике, в первую очередь, это сельское хозяйство. Нам нужна ваша помощь, ваши взгляды, ваше хорошо налаженное сельское хозяйство и ваш опыт».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Ми готові працювати в цьому напрямку. Ми готові сприяти налагодженню відносин. Як голова адміністрації, беру на себе особисто зобов’язання сприяти налагодженню контактів не тільки між нашими регіонами, Республікою Аджарією і Тернопільською областю, а й безпосередньо районами. В краях, відповідно, сприяти тому, щоб кожен район налагоджував комунікацію з вашими територіями».

Крім цього, грузинські гості запропонували в наступному році долучити до сфери співпраці ще й культуру. Приміром, влаштувати обмінні поїздки для театрів та спортивних колективів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top