Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернопіль готується до свята квітів

Тернопіль готується до свята квітів

24-го серпня українській незалежності – 24 роки. А 28-го тернополяни святкуватимуть 475-річчя від дня першої згадки про місто. Поруч із розвагами, в управлінні культури та мистецтв закликають не забувати про Героїв – тих, які захищають Україну сьогодні, і тих, які віддали за неї життя. Зокрема, нагадуватиме про них традиційна виставка-конкурс квітів у парку Національного Відродження.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник міського управління культури та мистецтв:

«Це свято квітів воно буде, як пам’ять про тих, хто воює, хто захищає честь і цілісність нашої України».

До свята квітів залучать практично всі місцеві  підприємства та заклади освіти, розповідає Василь Кармазин. І запрошує взяти участь тернополян, які можуть самі придумати та скласти композиції або букети. Виставка-конкурс відбудеться 28 серпня з 12-ї по 19-у годину. Компетентне журі огляне роботи і визначить переможців. Кращі з них отримають сувеніри, подарунки і диплом чи подяку від міського голови.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник міського управління культури та мистецтв:

«Критерії, скажімо, конкурсу – це підхід до патріотичного такого напрямку. Потім треба ж таки, якщо в нас є тема «Героям АТО», щоб таки дотримувалися теми. Ну і оригінальність підготовки композицій чи букетів».

До 20-го серпня заяви на конкурс приймає міське управління культури та мистецтв за адресою: бульвар Шевченка, 1, 3-ій поверх, 31-ий кабінет. Василь Кармазин каже, було б добре, якби після завершення святкувань квіткові композиції тернополяни поклали до могил загиблих воїнів АТО.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top