Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль з Полтавою зіграли в нічию

Тернопіль з Полтавою зіграли в нічию

ФК «Тернопіль» зійшовся у домашньому поєдинку із ФК «Полтава». Головною інтригою гри було, чи вийде колишній гравець ФК «Тернопіль» Богдан Семенець в основному складі вже полтавської команди. Як згодом з’ясувалося, на поле він вийшов, однак рахунок у грі відкрив інший тернополянин. На 21 хвилині матчу Сергій Полянчук точним ударом головою відправив круглого у ворота полтавчан. Однак, гості дуже швидко активізувалися і ударом головою Денис Фаворов зрівняв рахунок у першому таймі. В другій сорокап’ятихвилинці обидві команди мали можливість вийти вперед, однак гра так і завершилася нічиєю.

ОЛЕГ ФЕДОРЧУК, тренер ФК «Полтава»:

«Гра була нервова, багато боротьби. Тяжко грати з Тернополем. Особливо, дома коли вони грають. Наші хлопці зіграли невпевнено на стандартах, тому пропустили. Але я думаю, що ми мали перевагу і в технічному плані, і в тактичному, і нам десь не хватило порозуміння між футболістами».

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, тренер ФК «Тернопіль»:

«Ну по грі, якщо взяти ту і ту команду, я не знаю, як комплектувалися в нас команда, практично, Полтава, нападаючий має Семенця, Іванова там. І в них такі люди, що не знаю, як там пан Федорчук буде їх ставити. А ми виходимо з тої позиції, що ми маємо: бачте вихованці все Тернопільщини і я думаю одно, що не будемо лукавити, добре, що є вже в таблиці очко, а там дальше будемо зараз укомплектовувати, і будемо заявляти молодих наших, і будемо йти тою дорогою, яку ми намітили». 

Наступний матч ФК «Тернопіль» зіграє на виїзді. 8 серпня муніципали зійдуться у поєдинку з харківським «Геліосом».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top