Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль отримав відзнаку Ради Європи

Тернопіль отримав відзнаку Ради Європи

Церемонію підписання партнерської угоди між Тернополем та литовським Таураге провели урочисто біля пам’ятника Івана Франка. Свої підписи мери двох міст поставили на очах сотень тернополян. Сергій Надал переконаний, угода не буде виключно декларативною. Адже Таураге є передовим у Литві в галузі впровадження зелених технологій та переході на альтернативні джерела палива, і цим досвідом там готові ділитися із Тернополем.

СІГІТАС МІЧУЛІС, міський голова Таураге (Литва)

«Я хочу передать большой привет от таурагского края, от всех литовцев, которые любят Украину, которые понимают, сочувствуют, которые верят в будущее Украины. Я хочу пожелать всему украинскому народу, чтобы были едины, твердые».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тернопіль давно історично, ментально, географічно був і є частиною Європи. Сьогодні Тернопіль інтегрований в співпрацю з Європою через наші міста-партнери, які знаходяться в Болгарії, Польщі, в Іспанії, Німеччині, Естонії, в Туреччині. Мені надзвичайно приємно, що сьогодні в нас ще новий партнер з’являється. Але будь-яка співпраця між містами чи країнами починається після співпраці між людьми. Я впевнений, що підписання угоди буде не просто підписанням документу, вона буде наповнена реальним змістом».

До 475-річчя Тернополя сталася ще одна визначна подія. Місто нагородили Почесною Таблицею Ради Європи. Тepнoпiль став єдиним в Україні тa oдним із вocьми y Євpoпi містом, якe у цьому році відзначили такою нагородою. Вручити Почесну Таблицю Тернополю приїхав пpeдcтaвник Рaди Євpoпи Роберт Бєдронь.

РОБЕРТ БЄДРОНЬ, почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи, міський голова Слупська (Польща)

«Приз Європи – це найвища відзнака, що присуджується місту за досягнення в сфері європейського співробітництва. Це вдвічі приємно, що ця нагорода свідчить про прагнення Тернополя бути у єдиній, мирній та процвітаючій Європі. А зараз я вручаю вам Почесну Таблицю, пане мере. Слава Тернополю! Слава об’єднаній Європі! Слава Україні!»

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Такі відзнаки дають не лише покращення міжнародного іміджу міста, не тільки можливість співпраці і пошуку партнерів, але й можливість додаткового залучення фінансових партнерів, а також залучення інвестицій в місто. Насправді, ця нагорода, є не лише нагородою для муніципалітету чи міської ради, це нагорода всьому місту за вклад кожного з вас, всіх нас разом в напрямку європейської інтеграції. Ми історично, географічно і ментально є європейцями».

СТЕПАН БАРАН, голова Тернопільської ОДА

«Ми будуватимемо європейський дім тут у Тернополі, тут на нашому Тернопіллі. Я впевнений, що в нас великі перспективи, бо в нас є така чудова молодь. І, я впевнений в тому, що скоро ми будемо свідками того, що серед прапорів ЄС буде майоріти прапор нашої держави, України».

Нагадаємо, для Тернополя — це вже третя почесна відзнака Ради Європи із чотирьох можливих. У 2013-му ми отримали Диплoм Рaди Євpoпи, a торік – Пoчecний Пpaпop.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top