Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Упродовж двох тижнів ремонтуватимуть дорогу на вул. Дружби

Упродовж двох тижнів ремонтуватимуть дорогу на вул. Дружби

Від сьогодні на вулиці Дружби проводитимуть капітальний ремонт дороги. Однак, начальник відділу технічного нагляду міської ради каже, дана ділянка не складна, тому завершать її швидко, до двадцятих чисел серпня.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«Зараз ми знімаємо шашку, знімаємо бордюр, в межах зупинки громадського транспорту, і робимо підготовчі роботи під влаштування римованої бетонної основи. В подальшому, я думаю десь з понеділка, ми приступимо до фрезерування цієї ділянки, від Маяка до Пекіна, до нової ділянки, і фрезерування закінчимо за один день. Ділянка не складна, часткове перекриття забезпечує повний проїзд, як громадського транспорту, так і власних транспортів».

Тролейбуси та маршрутки, каже Олег Вітик, будуть ходити по звичному маршруту. Щоправда, наступного тижня, під час асфальтування дороги, вулицю перекриють повністю, тому упродовж 4-5 годин рух транспорту на вул. Дружби зупинять.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технічного нагляду міської ради:

«При сприятливих погодніх умовах до кінця наступного тижня ми повинні завершити роботи. А про перекриття на період асфальтування, ми повідомимо додатково, це буквально люди виїдуть на роботу, ми з години десятої перекриємо і до години другої-третьої ми кидаємо верхній шар, вирівнюючий, а потім верхній. Незручностей не буде, і на вечір відкриємо дорогу». 

Далі капітальний ремонт чекає на вулицю Тролейбусну. Там об’єм робіт буде більшим, однак, проблем з рухом транспорту, обіцяють, теж не буде.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top