Ви знаходитесь: Головна / Новини / У військових частинах Тернопільщини – кілька сотень вакантних посад

У військових частинах Тернопільщини – кілька сотень вакантних посад

Підволочиський, Теребовлянський, Збаразький і Лановецький – ці райони, за словами військового комісара, мобілізуються сьогодні найкраще. Усі інші – неохоче. Загалом ж планове завдання з мобілізації у нашій області виконали на 35 відсотків.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«Буквально в п’ятницю, суботу і неділю відбулись дуже серйозні наради. В тому числі, рада оброни області, на якій голова обласної адміністрації поставив чітко завдання щодо виконання планового завдання по мобілізації. Тому зараз ми вже виходимо на фінішну пряму, але, я надіюсь, що ця фінішна пряма буде набагато краща, ніж на сьогоднішній день планове завдання».

Також, як розповідає Володимир Катинський, у військових частинах області є чимало вакантних посад, і не лише військового спрямування. Тому, як чоловіки, так і жінки, можуть іти на службу за контрактом.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«В нас продовжується відбір на військову службу за контрактом. Як і минулі рази, я хочу зауважити, що військовослужбовці служби за контрактом мають дещо більше грошове забезпечення, мають більше пільг і безпосередньо можуть вибирати собі військову частину туди, куди вони планують служити. В тому числі і в нашу 44 окрему артилерійську бригаду».

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«Передбачається можливість в подальшому вступу в академію, будучи вже контрактником, вступу в коледжі для здобуття сержантського звання і спеціальності сержанта, а також можливості вступу, будучи вже контрактником, у вищі військові навчальні заклади без складання іспиту, але з результатами, з копією сертифікату, здачі ЗНО».

У військові виші, зауважує Олег Денисюк, можуть вступати також юнаки і дівчата.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник Тернопільського обласного військового комісара

«Також запрошуємо юнаків, які закінчили професійно-технічні училища, здобули повну середню освіту, випускників шкіл міста, шкіл області подавати документи для вступу у вищі військові навчальні заклади. Спрощені умови вступу. І якщо, скажемо, громадянин України за станом здоров’я є придатний для вступу, то, мені здається, питання буде позитивно вирішено».

Так, до прикладу, одним із військових вищих навчальних закладів є Академія сухопутних військ у Львові. Студентами її може стати молодь віком від 18 до 23 років.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top