Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / У Тернополі відбудеться другий «Гаражний розпродаж»

У Тернополі відбудеться другий «Гаражний розпродаж»

Вперше «Гаражний розпродаж» об’єднання «Самопоміч» влаштувало наприкінці травня. Тоді вдалося зібрати близько 45 тисяч гривень, і за рахунок цього передати на Схід автомобіль нашим військовим. Активісти розповідають, без небайдужих тернополян це було б важче.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«На минулому «Гаражному розпродажі» нам вдалося купити автомобіль завдяки допомозі і самоорганізації людей. Ми всі знаємо, що самоорганізований волонтерський рух допоміг підняти з колін українську армію, допоміг зупинити агресора, а зараз ця самоорганізація потрібна нам тут, на місцях».

Щодо самого розпродажу, то тут можна, як виставити, так і придбати, найрізноманітніші речі: від книжок до тренажерів.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Це і електротовари, це ігрушки, і взуття, в деякій мірі. Картини. Дуже багато цікавих різних речей. Речі є і, як нові, так речі є б/у. Зараз запропонували нам люди фактично і меблі. Людина, яка виїжджає за кордон, запропонувала, фактично, з своєї квартири меблі, щоб можна було продати. Можна і газову колонку придбати – це шо в нас там теж люди принесли і можна просто звичайного маленького слоника».

Оксана Бачинська каже, ціни на розпродажі помірні. А якщо на один товар є кілька покупців, то питання вирішується у формі аукціону. Активісти запевняють, кожен, хто відвідає ярмарок, зможе знайти для себе щось цікаве чи потрібне і, таким чином, допомогти нашим військовим на Сході. Також наголошують, для того, щоб мати результат – потрібно діяти.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ми всі знаєм, що здатність до самоорганізації – одна з кращих рис українського народу, яка допомагала йому виживати століттями. І ми впевнені, що ця риса допоможе і зараз зробити наше життя кращим, але для цього потрібно активно діяти, а не пасивно спостерігати. Тому закликаємо тернополян активно долучатися і до гаражного розпродажу, і до інших наших проектів».

Нагадаємо, речі для «Гаражного розпродажу» можна приносити на вулицю Руську, 52, в офіс «Самопомочі». А сам ярмарок відбудеться у Тернополі, 30-го серпня, на Майдані Волі.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top