Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі відкрили ще один спортивний майданчик

У Тернополі відкрили ще один спортивний майданчик

На бульварі Данила Галицького, 28 людно та гамірно. У дворі зібралися дорослі та малеча з довколишніх будинків. Тепер у них, як і на вулицях 15 Квітня, Вербицького, Старий ринок та Орлика, власний спортивний майданчик. Щоправда більший за розміром та зі своєю родзинкою.

ОКСАНА МАКСИМЛЮК, кореспондент ІНТБ

«2 в 1, взимку – хокейний майданчик, а влітку – футбольне поле мають відтепер мешканці Східного масиву. Хтозна, можливо, незабаром тут з’явиться нова зірка футболу чи хокею». 

Його зробили довшим на 5 метрів, замінили огорожу, встановили вуличне освітлення та облаштували покриття. Нанесена розмітка дозволить займатися, як мінімум, ще п’ятьма ігровими видами спорту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Я ріс на Східному масиві, я пам’ятаю добре це місце, яке раніше називали «коробкою». Коли ми були дітьми, зимою приходили сюди грати хокей, влітку займалися футболом чи іншими видами спорту. На жаль, багато років не функціонував, зараз він відновлений, зроблений сучасними матеріалами. Зроблено було, по-суті, все з самого початку, тому що, починаючи від відведення води, від основи, дальше вже необхідне покриття. Взимку, тут заливається повноцінний каток. Хокей, каток і все, що є необхідне для зимових видів спорту».

У тому, що майданчик пустувати не буде, переконують самі мешканці. Не лише діти, а і їхні батьки, обіцяють там займатися.

БОГДАН, живе неподалік

«Зараз гарно зробили, красиво, нормально. Для дітей – супер. Ну, я вже трохи до хокею – нє, а так, якщо ше турнічки поставлять, то ше підтягнуся пару раз, ше побігати. А так, нормально».

ОЛЕКСАНДРА, живе неподалік

«Хокей?Заливати будуть?Супер, навіть, я вийду».

А от у молодших плани переважно футбольні.

БОГДАН

«Я займаюся в ДЮСШ «Тернопіль», в ДЮСШ ходжу. Я хочу сюди приходити з друзями і грати футбол».

ДЕНИС

«Грати футбол».

ДІМА

«Будем і хокей грати».

Спортивний майданчик – одна із складових оновлення на бульварі Данила Галицького. Найближчим часом біля нього завершать облаштування майданчика для силових видів спорту, а також поруч з’являться гірки та качелі для наймолодших.

ВАСИЛЬ МАЗУРИК, виконавець робіт

«Планується десь на кінець вересня десь відкриття. Більше того, в чому затримка? Тому що, буквально, десь два тижні тому були внесені зміни в проектно-кошторисну документацію, у зв’язку з тим, що замінені спортивні тренажери на дитячі гірки і качелі, мешканці виявили таке бажання. Отам ви бачите, в тій частині, спереду, це будуть для воркауту, а тут, де качелі, тут буде покриття  штучної трави і буде повноцінний майданчик для дітей, з пісочницею». 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top