Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відтепер діє Центр гуманітарної допомоги

У Тернополі відтепер діє Центр гуманітарної допомоги

Два благодійні фонди за підтримки міської ради відкрили в Тернополі Центр із роздачі гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення. Міський голова Сергій Надал висловив подяку благодійникам та наголосив на актуальності проекту. Каже, в умовах воєнних дій на сході країни та економічних негараздів, такий Центр –приклад для підприємців і доброчинців.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є ціла категорія людей, яким сьогодні також потрібна допомога не менша, ніж тим хлопцям, які на фронті. Дуже часто ці люди, оскільки більшість із них – старші, виховані в інших традиціях, вони собі не можуть дозволити звертатися з такими проханнями, просьбами. А реально вони дуже часто не мають за що купити чи їсти, чи одягнутися. Вони повинні знати, що таке місце є. Вони сюди можуть прийти і при першій потребі отримати те, що їм необхідно».

Сьогодні у Центрі із роздачі гуманітарної допомоги відкриті до співпраці з іншими фондами та підприємцями. Уже зараз багатодітні сім’ї, пенсіонери, ветерани ОУН-УПА, батьки дітей, які потребують лікування, та інші соціально незахищені категорії населення можуть отримати тут  необхідні речі.

ІГОР КОСТЮК, директор із розвитку БФ «Фонд добрих людей»:

«На сьогоднішній день, це є одяг, раз. Є від дитячого до дорослого. По-друге, це є канцелярія. І, по-третє, мають бути ще різні продуктові набори. Але це – в перспективі. Так само і іграшки. Ну ми іграшки дитячі більше передаємо в дитячі будинки. Але якщо комусь потрібно, ми працюємо відкрито. Ми не робимо якихось обмежень, чітких меж».

Людина, яка хоче отримати у Центрі допомогу, повинна надати пенсійне посвідчення або іншу довідка, яка засвідчує її нужденність.

ІГОР КОСТЮК, директор із розвитку БФ «Фонд добрих людей»:

«Людина бере, що їй потрібно, і розписується. Тому що у нас є також звітність. Ми, по-простому, в одного підприємця взяли тонну одягу і ми маємо показати, кому його віддали. Відповідно, для цього звіту використовуються акти, де люди розписуються, залишають свої контактні дані».

Центр із роздачі гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення діє в Тернополі на вулиці Острозького, 32, другий поверх.

Автор: admin

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top