Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі з’явився «Парк здоров’я»

У Тернополі з’явився «Парк здоров’я»

Найбільший, наймолодший і найбільш захаращений парк у Тернополі – так можна було охарактеризувати парк «Загребелля» ще минулого року. А вже сьогодні 5 гектарів його території отримало нове дихання: зникли хащі, натомість з’явилися пішохідні та велосипедні зони, лавочки для відпочинку. Вхід до парку обрамлює дерев’яна пергола.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це була територія, яка десятками років була захаращена, ніким не використовувалася. Тут поки три місяці вивозили всі ті рослини, всі ті хащі, які були тут. Тобто, потратили тільки три місяці для того, щоб зробити очищення. Це територія, яка має чудові дерева, які не має жоден інший парк в Тернополі, і вона отримала зовсім інший вигляд, і разом з нею змінилося обличчя всього масиву «Дружба», тому що сьогодні філософія того, що місця відпочинку повинні бути не лише в центральній частині міста, а в кожному районі Тернополя».

ВОЛОДИМИР КУЛЬБА, відповідає за облаштування парку

«Великий об’єм ручної праці. Тут механізмами нічого не зробиш. Тут дерева, все, тут треба було все вручну робити. Маленькі об’єми, отут стежка, бачите, тут нічого не проїде. А останній тиждень ми таки добре попрацювали, щоб все це очистити, тут були хащі такі, що вовки могли завестися. То мусіли все розчистити».

На урочисте відкриття «Парку здоров’я» зібралися жителі із сусідніх будинків. Зізнаються, вже відпочивають тут із задоволенням.

п. ВІРА

«Ну та гарний. Доріжечки, всьо. Качельки зробили для дітей. Тільки трошки їх замало, би більше».

ТЕТЯНА

«Трошки гуляємо, час від часу, бо ми тут на Дружбі недалеко проживаємо, і ми так, тут час-від-часу приходимо сюди відпочивати. Ну, так, як зробили дитячу площадку, то вже з дітками будемо часто сюди приходити. Дітям свіже повітря, це дуже корисно».

У наступних етапах розбудови парку планують зробити ще один дитячий майданчик та встановити освітлення. А за кілька тижнів, обіцяють у мерії, там вже з’явиться спортивний майданчик із тренажерами просто неба.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top