Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі з квітів зробили карту України

У Тернополі з квітів зробили карту України

Свято квітів у Тернополі, це і свято краси та ароматів. Їх концентрація на квадратний метр просто зашкалює.  А квіткові композиції тільки підбурюють фантазію.

ОКСАНА МАКСИМЛЮК, кореспондент ІНТБ:

«Карта України з ромашок, квіткові кораблі, автомобілі і тролейбуси. Чого тільки немає у парку Національного відродження. Цьогоріч тернополяни підготувалися до свята особливо ретельно, адже присвятили його бійцям АТО».

Для прикладу, колектив двадцять другої школи з гладіолусів, жоржин, чорнобривців і гербер виклав корвет «Тернопіль».

ІРИНА МАКАР, заст. директора з виховної роботи Тернопільської ЗОШ №22

«Це у формі корабля, де продемонстровано, що ми – Україна єдина, що ми одна, що ми ціла, суверенна, незалежна держава. В нас загинув в боях під Дебальцево випускник нашої школи Лотоцький Віталій і йому присвячена композиція: «Мамочко, вибач за чорну хустину, за те, що ти будеш віднині сама. Тебе я любив і любив Україну, вона, як і ти, є для мене одна».

Свої тематичні композиції мали змогу представити всі охочі: від підприємств та закладів освіти до пересічних тернополян. Переважно, автори у своїх роботах, намагалися висловити подяку та підтримку бійцям на Сході, використовували жовті та блакитні кольори квітів. Особливе враження роботи справили на дівчат і жінок.

ЯНІНА, 9 років

«Воно всьо з квітів, там нічого немає такого, що без квітів, там всьо з квітів, повністю».

ЮСТИНКА, 5 років

«Мені сподобалося це. Машина з квітів. Бо дуже гарна».

Оскільки квіткові композиції беруть ще й участь у конкурсі, відповідно, за рішенням журі оберуть з них найкращі. Переможці отримають подарунки та подяки.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top