Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі опрацювали більше третини поданих заяв на субсидії

У Тернополі опрацювали більше третини поданих заяв на субсидії

Станом на сьогоднішній день у Тернополі підлягає опрацюванню 17 тисяч справ на призначення субсидій. Із них – більше 11-ти тисяч уже опрацьовані, а субсидії призначені.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради

«Вже призначено житлові субсидії майже 70% сім’ям мешканцям нашого міста. На сьогодні працівники управління соціальної політики призначають у день приблизно десь 420-450 субсидій. Працівники працюють і після роботи, і у вихідні дні».

Володимир Сулима запевняє: темпи призначення субсидій у Тернополі не нижчі, ніж у інших містах.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради

«Ми аналізували ситуацію по наших сусідах, по містах, то відсоток, скажемо в Хмельницьку менший, ніж у нас, в Ужгороді – менший, в Черкасах – менший, і в інших містах приблизно такий самий відсоток призначення субсидій, як і у нас».

Сповільнення опрацювання заявок найчастіше відбувається через недостовірну інформацію, яку вказують заявники. Тернополяни в заявах помилково вписують не зареєстрованих осіб, а тих, які фактично проживають за даною адресою. Хоч жодних штрафних санкцій у таких випадках поки не застосовують, такі помилки помітно сповільнюють процес призначення субсидій. Загалом, завершити повністю опрацювання заявок, планують під кінець серпня – на початок вересня.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник управління соціальної політики міськради

«Субсидії будуть всім призначені починаючи з квітня. З першого квітня. І надавачі їм житлово-комунальних послуг, вони, відповідно, ті рахунки, які вже надали мешканцям міста, вони всі їх перерахують із врахуванням призначених житлових субсидій».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top