Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У Тернополі перевіряють заклади харчування

У Тернополі перевіряють заклади харчування

Нагадаємо, минулого тижня у центрі Тернополя на вулиці Сагайдачного горів будинок. Вщент вигоріло два верхніх поверхи та перекриття будівлі. Причини пожежі ще встановлюють. Одна з неофіційних версій – загоряння сталось на першому поверсі у ресторації, де для приготування страв використовують відкритий вогонь. Одразу після пожежі, міський голова Сергій Надал своїм розпорядженням створив комісію, яка вже почала інспекцію закладів  харчування на предмет використання відкритого вогню.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Створена вона була з працівників міської ради, відділу житлового фонду, управління житлового господарства, знову таки були включені представники МНС, але вони пояснили, що вони не мають, і дали нормативні документи, на підставі яких вони не можуть прийняти участь. Візуально було обстежено заклади».

Вже перевірили більше 15-ти об’єктів. З них – у двох закладах зафіксували порушення.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

 «Державні будівельні норми забороняють використання відкритого вогню. Незалежно від того, які там пристрої технічні не були б додаткові. Там, розказують про те, що в них окремо димар, окремо якийсь там комин зроблений. Насправді, відкритий вогонь для приготування їжі, для проведення ритуальних обрядів, для естетичного задоволення – заборонено, в житлових будинках більше двох поверхів. Тому власникам цих об’єктів були вручені протоколи. Це було, з їхнього боку, сприйнято дуже негативно, але в нас не залишається виходу, брати вогнегасник і просто разом з вами йти і гасити цей відкритий вогонь».

Перевірки закладів у Тернополі тривають. Городян же закликають повідомляти про відомі їм факти використання вогню.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Якщо тернополяни знають, де відкритий вогонь використовується в житлових приміщеннях з різної причини, не обов’язково приготування їжі, то повідомляти на 15-80, зазначати адресу, для того, щоб ми в цей реєстр цих об’єктів включали і застосовували дії спочатку інформативного характеру, а потім вже примусового».

Що ж до пожежі на вулиці Сагайдачного, остаточні висновки та причини її виникнення надзвичайники обіцяють оприлюднити у найближчі дні.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top