Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі провели чемпіонат Східної Європи з аквабайку

У Тернополі провели чемпіонат Східної Європи з аквабайку

Упродовж трьох днів у Тернополі тривав чемпіонат України з аквабайку, який має статус Східноєвропейського кубка Європи. Цього року чемпіонат був ще більш масовим, ніж торік, та не менш видовищним.

СЕРГІЙ НАДАЛ , міський голова Тернополя

«Дуже добре, що були цього року учасники і з України, і з Молдови, і з Польщі, і з Балтії. Гарно пройшли змагання, тернополяни задоволені. Всі програми, які були заплановані, всі відбулися. Дуже добре, що була гарна погода, була тиха вода. Вдалося зробити все те, що було заплановано. І тернополяни могли побачити гарне видовище, получити задоволення від побаченого».

Організатори змагань зізнаються, були побоювання, що через посуху цього літа, рівень води буде недостатнім для проведення чемпіонату. Однак, такі прогнози не справдилися.

ВАДИМ КОРОВІЦКИЙ, перший віце-президент «Української федерації аквабайку»

«Вода в нормальному стані. Например, мы думали, что будет меньше води, но уровень води прекрасный.  Побывав летом, в летнем сезоне на нескольких международных соревнованиях, мы построили трасу, которая отвечает мировым стандартам. Траса очень большая, такой не было нигде в Украине».

Що ж до переможців, то найбільшу кількість нагород виборов представник із Донецька Андрій Єгельницький. Були серед учасників і дівчата. Спортсменці з Києва Анні до першого місця не вистачило зовсім трохи. Вона посіла у двох номінаціях друге та третє місця.

АННА РЄЧКАЛОВА, учасниця з Києва

«Мне нравится позитив в этой команде во всей. Мне нравится сама гонка, сама эта атмосфера, эта накаленность, напряженная гонка. Есть чему учится, это очень интересно. Самое главное это атмосфера и атмосфера здесь хорошая».

Додамо, що у Тернополі змагання з аквабайку відбулися вже вдруге.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Жодне цивілізоване місто світу не дозволить знищувати власний став моторними човнами, чи байками, серед керівництва змаганнь не було жодного українця!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top