Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі теж з’явиться нова патрульна поліція

У Тернополі теж з’явиться нова патрульна поліція

Менш ніж за місяць, у Тернополі розпочнеться відбір охочих служити у новій патрульній поліції. А вже сьогодні увесь особовий склад – від начальника обласного управління до рядового – попереджений про скорочення.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області

 «До трьох місяців всі працівники міліції будуть скорочені. Ми маємо унікальний шанс зараз пересіяти, скажемо так, всю міліцію, відібрати таких порядних людей і спеціалістів, які могли би дальше працювати і набрати нову, скажемо так, нову кров запустити в цю поліцію, яка би, відповідно, і піднімала авторитет в міліції».

Пройти відбір до лав нової поліції закликають всіх охочих, а також і сьогоднішніх міліціонерів. Спочатку поліцейські патрулі з’являться на вулицях обласного центру. Згодом – і у всіх райцентрах.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Перший етап – це буде місто Тернопіль і район-супутник – Тернопільський район. А другий етап – це буде, зрозуміло, що охоплення міст обласного значення, а також районів, котрі є на території Тернопільської області. Ми думаємо, що це буде накладатися частково на реалізації так званої адміністративно-територіальної реформи, котра буде мати місце на території Тернопільської області».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області

«Якщо буде відповідна підготовка і відповідна підтримка зі сторони органів місцевого самоврядування, я думаю, що в кожному районному центрі можна буде по 2-3 патруля запустити, і це достатньо буде для того, щоб відповідне було реагування, і на охорону громадського порядку».

Городяни ж поки по-різному ставляться до міліцейських нововведень. Дехто налаштований досить скептично.

МИКОЛА, тернополянин

«Нічого змін ніяких не буде, то всьо показуха. Не буде ніяких, дитино. Сталеву дисципліну треба».

А ось гості зі столиці, де нова поліція працює вже більше місяця, запевняють: різниця таки є.

ЮРІЙ, киянин

«Тільки нова поліція, бо вона дійсно і по Києву вже показала, шо дійсно, вони допомагають людям. І видно, що антикорупційна».

Загалом, очікується, що на вулиці Тернополя вийде близько двохсот поліцейських нової патрульної служби.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

2 коментарі

  1. Лариса

    Якщо робиш реформу, то міняй не лише форму!!! В рядах нинішньої міліції дуже багато заповзятих і порядних працівників. Таке реформування– приниження їх,бо спробуй знайди нині тих, хто за такі копійчані зарплати відпрацьовуватиме денно і нощно. При цьому — без транспорту, із заправкою з власної кишені тих “автогратів”, що ремонтують теж за свої кровні. Зі своїми канцтоварами тощо.Отак кидаємося з однієї крайності в іншу : давайте знищимо усе і всіх ,аби створити вид реформи– економіку піднімати слабо! Бо ота ница зарплата правоохоронця (й усіх нас) не дає людям поводитися гідно–жити потрібно, сім”ю годувати потрібно і, чого гріха таїти, багато ще декого годувати потрібно!!! Та чи знають ті , хто так ганить їх,що із зарплати приносять так звані менти додому? Ви гляньте ,як розпадаються їхні сім”ї через оте безгрошів”я.. Коли ж ми навчимося поважати роботу один одного?! Зверху потрібно усіх гнати в три шиї!!! А то думається, що якраз і порядних відсіють, а уся та “шваль ненаситна”(є і їх у рядах міліції чимало!) якраз і залишиться, бо не все г…о тоне…

  2. Сергій

    Відбір в один етап в м.Тернопіль та Тернопільська область и буде в два етапи??? Я взагалі не розумію це в саме місто чи й в область? не вже не можна якось більш зрозуміло пояснити. не зрозуміло взагалі.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top