Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Всі роботи на площі Героїв Євромайдану завершать до кінця жовтня

Всі роботи на площі Героїв Євромайдану завершать до кінця жовтня

Реконструкцію дороги на вулиці Медовій та площі Героїв Євромайдану планують завершити до 14-го жовтня, а тоді перейти до облаштування самої площі, тобто встановити бруківку та пам’ятник Небесній Сотні. У міській раді запевняють, більшість робіт ведуть за рахунок інвестора.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В Тернополі, насправді, є дуже багато проблем, багато робіт, які потрібно робити. Звичайно, що бюджету на все не вистачає. Тому дуже добре, коли є можливість залучити для таких робіт, для облаштування міста, інвестора. Ми маєм добрий приклад по облаштуванню картингової траси, де зроблено повністю за кошти інвестора – це понад 5 мільйонів гривень. Це наступний об’єкт, який також буде зроблено за кошти інвестора, який не тільки займається бізнесом в Тернополі і отримує якісь прибутки, який розуміє необхідність соціального партнерства. Це є добрий приклад для всіх інших бізнесменів, як долучатися до розбудови свого рідного міста».

На даному етапі робіт, дорогу вже підготували до асфальтування, а фундамент під пам’ятник готують до бетонування.

ВАСИЛЬ ЗАГОРСЬКИЙ, виконроб:

«Буде виконана ще площа бруківкою і знесено забор, який зараз огороджує обласну бібліотеку – площу продовжили до бібліотеки. І буде підходити бруківка під сходи бібліотеки. Також паралельно встановлюється освітлення самої площі».

До речі, торгові кіоски з площі Героїв Євромайдану перенесуть в інші, попередньо узгоджені місця.

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top