Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Пронятині відремонтували дорогу

В Пронятині відремонтували дорогу

Мешканці Пронятина кажуть, дорогу на вул. Мирній, не ремонтували десятки років, а той більше. Нею пролягає маршрут громадського транспорту і через численні ями, часто перевізники їхати відмовлялися. Тому нове асфальтне покриття, кажуть жителі Пронятина, значно спростить їм життя.

«Тут вопше не знаю, коли то було. Просто підкидали, підкидали тако для машин і все. Ями закривали».

«Ну, зараз гарно, я кажу, вчора в нас дійсно, було на цій вулиці свято. Так аж приємно було, знаєте, здивовано було так, що дійсно, діти всі повибігали, хто на роліках, хто на мопедах, хто на чому».

Виконавці робіт на вул. Мирній кажуть, ремонт дороги коштуватиме в підсумку близько 700 тис грн.  Гарантію на неї дають на термін до 10 років.

ВОЛОДИМИР МАЛКО, начальник КП «Міськшляхрембуд»

«Ми робимо 520 м дороги, в тому комплексі робіт, який погоджений замовником. Тобто, вкладаємо чорний щебінь. Товщиною від 6 до 8 см для вирівнювання, і ложимо 5 см асфальтобетону на всій площі. В середньому зроблено десь в районі 2300-2400 кв. м. дороги. Дорога буде служити в районі 8-10 років, без капітального ремонту, без нічого».

Міський голова Тернополя Сергій Надал, стан проведення ремонтних робіт  перевірив особисто.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Пронятин і Кутківці – це є два мікрорайони міста Тернополя. Тому, тут також кожного року проводяться ремонтні роботи і заміна, і ремонти зовнішнього освітлення, і прокладання каналізації, водогону і також, ремонти доріг. В цьому році додатково зроблено було вул. Бригадна і вул. Мирна, сполучена, власне, зі зупинкою громадського транспорту. Зроблена та дорога, по якій йде громадський транспорт і маршрутки. У зв’язку з тим, що були дуже великі ями, то маршрутчики відмовлялися їздити і люди не мали чим доїхати, добратися. Тому в першу чергу, власне, саме ту дорогу зробили».

Після завершення поточного ремонту дороги на вул. Мирній, роботи розпочнуть  на Тернопільській.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top