Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі з’явилося задимлення

В Тернополі з’явилося задимлення

Вночі та вранці тернополяни відчули запах горіння. Як відомо, щонайменше п’ять областей країни зараз потерпають від густого диму. Зокрема, в столиці людям рекомендують не виходити з дому та не відкривати вікна. А що стало причиною задимлення в Тернополі, дізнавалися наші кореспонденти.

Сьогодні соціальні мережі зарясніли тривожними повідомленнями тернополян з різних мікрорайонів міста, про задимлення невідомого походження. В обласному управлінні державної служби надзвичайних ситуацій кажуть, за добу в області було лише три пожежі, однак спричинити задимлення в Тернополі вони не могли. В свою чергу, у департаменті екології та природних ресурсів, припускають, димова завіса в місті з’явилася через пожежі у сусідній областях.

ОЛЕКСАНДР ПАНЧУК, заст. директора департаменту екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА

«Ми можемо припустити, що це задимлення викликане фактором перенесення повітряних мас зі сусідніх областей. Зокрема, за даними гідрометеослужби обласної, вітер минулого дня, тобто вчора, вітер був північно-західний. Сьогодні він змінився на західний. І якраз, наше припущення таке, що якраз північно-західний вітер приніс із сусідніх з нами північних областей, зокрема з Волинської та з Рівненської, повітряні потоки задимлені».

За інформацією служб з надзвичайних ситуацій із сусідніх областей, каже Олександр Панчук, на Волині зараз борються із пожежами на торфовищах.

ОЛЕКСАНДР ПАНЧУК, заст. директора департаменту екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА

«Західний вітер, а сусіди з Львівської області не підтверджують, що в них є такі значні проблеми, які є в північних областях. Тому, ось ми зараз і звільняємося від тих неприємних явищ, які зранку. Встановити ступінь небезпеки можна лише тоді, коли будуть результати аналізів, які зроблять відповідні служби».

Зокрема, в санепідслужбі повідомили, в понеділок будуть готові результати аналізу проб повітря. Також на наступному тижні свої висновки повідомлять і в обласному гідрометеоцентрі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. А чому мовчать в МНС про те ,що вночі в ремдепо_Тернопіль згоріла львівська електричка. Чи не звідти дим і запах горілого пластику?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top