Ви знаходитесь: Головна / Новини / Драмтеатр відкриває сезон «Тернопільськими театральними вечорами»

Драмтеатр відкриває сезон «Тернопільськими театральними вечорами»

Цьогорічні «Тернопільські театральні вечори» присвятили століттю від дня заснування Лесем Курбасом професійної театральної сцени в місті. В честь цього у програмі 13-го театрального фестивалю вирішили зробити деякі зміни. На сцені не буде молодих режисерів-дебютантів та суддів, натомість, тернополянам покажуть повноцінні театральні постановки та роботу досвідчених режисерів.

ОЛЕГ МОСІЙЧУК, головний режисер театру, народний артист України

«Репертуар різнобарвний, репертуар серйозний. Тут є українська класика, тут сучасна п’єса зарубіжна, сучасна українська п’єса».

Відкриють мистецький тиждень актори нашого театру, оновленою музичною комедією «Гуцулка Ксеня». Олег Мосійчук каже, вистава буде цікаво і тим, хто її побачить вперше, і тим, хто вже не раз її переглядав.

ОЛЕГ МОСІЙЧУК, головний режисер театру, народний артист України

«Там є нові склади виконавців. Там в деякій мірі змінена музична партетура. Оскільки там працює Мирослав Кріль зараз як диригент».

В неділю 27 вересня львів’яни покажуть мистецьку провокацію, сучасну виставу на тему голодомору. Загалом, до уваги тернополян представлять 9 різножанрових та різностильових вистав.

ОЛЕГ МОСІЙЧУК, головний режисер театру, народний артист України

«Надзвичайно тема голодомору прочитана просто сучасною мовою театру. Не тому, що там є в нас, навіть, в афішах вказали, що у виставі використовується ненормативна лексика. А тому, що режисер Андрій Приходько  здійснив постановку у Львові і цю спільну роботу подивляться тернополяни. Я гадаю, що це буде цікаво, тому що в Тернополі, мені, навіть, самому цікаво яким чином ми подивимося на такий зріз в театральному мистецтві».

Подивитися вистави в рамках фестивалю «Тернопільські театральні вечора» можна буде з 26 вересня по 4 жовтня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top