Ви знаходитесь: Головна / Новини / Законопроект тернопільських обранців у Верховній Раді все ж підтримали

Законопроект тернопільських обранців у Верховній Раді все ж підтримали

Підтримувати чи ні законопроект №3008 від тернопільських нардепів Романа Заставного і Тараса Юрика, вирішували від учора. Нагадаємо, стосується він проведення виборів 25 жовтня, зокрема і в новостворених територіальних громадах на Тернопільщині. Учора, як ми вже повідомляли, проект став каменем спотикання для окремих політичних сил, і після двох голосувань більшості так і не набрав.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України

«У нас в Тернопільській області сформовано було 35 територіальних громад, які звернулись до сесії Тернопільської обласної ради з проханням підтримати їх в їхній ініціативі до об’єднання. Але, на жаль, політична партія «Свобода» зробила все можливе і не підтримала ініціативи людей. Сьогоднішнє голосування в парламенті теж довело, що є велика кількість політичних сил, які всеціло борються проти реформи. І ці політичні сили це є політична партія «Свобода», це є політична партія «Батьківщина», це є політична партія «Радикальна партія».

Сьогодні законопроект все-таки підтримали – 227 депутатів проголосували «за». А це означає, кажуть Роман Заставний і Тарас Юрик, що 105 громад наступного року зможуть отримати від Євросоюзу та держбюджету більш як 900 мільйонів гривень.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України

«Прийняття законопроекту 3008 дає можливість без додаткового погодження тільки за умови проведення всіх процедурних питань на низинному рівні створювати такі громади і дати можливість розвиватися цим громадам. Створення таких громад дозволяє отримати додаткове бюджетне фінансування приблизно в 2,5-3 мільярди гривень уже на наступний рік».

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України

«Цим законом ми даємо їм шанс і можливість іти на вибори. Ми даємо їм шанс і можливість створити громади. Ми даємо їм шанс і можливість жити по-іншому. Самим управляти своїми територіями».

Нагадаємо, завдяки активній позиції тернопільських нардепів, бюджет міста цього року отримав додаткових 250 мільйонів гривень і став найбільшим за свою історію.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top