Ви знаходитесь: Головна / Новини / Закон про місцеві вибори на Тернопільщині не підтримали окремі партії

Закон про місцеві вибори на Тернопільщині не підтримали окремі партії

Закон щодо проведення місцевих виборів не дали прийняти «Батьківщина», Радикальна партія та «Свобода». Проект був першим кроком до проведення виборів у новостворених тернопільських громадах. Як повідомили автори закону Тарас Юрик і Роман Заставний, проект розглянули і затвердили на засіданні Комітету з правової політики та правосуддя. Проте в четвер, у сесійній залі закон став каменем спотикання для народних депутатів окремих партій.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України

«Перше, що хочу зробити – це вибачитись перед жителями Тернопільської області за те, що ми – такий недолугий парламент, який не осягнув того, що ми сьогодні заборонили їм самим вирішувати свою долю. Вони два місяці працювали над цим. Вони обговорювали це. До нас, депутатів із Тернопільщини, звернулися вони зі справді сльозами на очах і з проханням – підтримайте нас. А ми цього не змогли. Ганьба тим політичним силам за те, що вони відбирають майбутнє в цих людей».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України

«Закон виправляє помилку, яку спричинила «Свобода» в Тернопільській обласній раді, нехтуючи волю всіх тернополян, які об’єдналися і створили, добровільно – наголошую, 35 громад із 50, які готові вже іти і працювати в першу чергу на себе. Я закликаю вас усіх повернутися обличчям до місцевого самоврядування, дати надію цим людям, які потребують і заслуговують на більше».

Після перерви депутати знову повернувшись до засідання.

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН, голова Верховної Ради України

«Тому, друзі, 3008. Є сенс голосувати ще раз, чи немає? Є? Давайте ще раз спробуємо включення у порядок денний і прийняття рішення. 3008. Будь ласка, голосуємо. Голосуємо? 3008. Прийняття рішення, будь ласка».

Та проект так і не набрав необхідної кількості голосів.

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН, голова Верховної Ради України

«Хочу попросити вибачення у територіальних громад, друзі. Ми намагалися зробити. Але присягаю про те, що завжди будемо підтримувати всі рішення, які дозволять кожній людині вільно жити і не відчувати тиск політичних партій і різних органів влади, а навпаки».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top