Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Замість ремонту даху – білять стіни

Замість ремонту даху – білять стіни

Будинку на вулиці Бандери, 78 уже близько півстоліття. За цей час, розповідають мешканці, його капітально не ремонтували жодного разу. Хоча після прохань жителів обіцяли, що зроблять це 2 роки тому.

«В 2013-м нам сделают капитальний ремонт. До сих пор капитального ремонта не сделали. Единственное, что сделали – покрасили подьезды. У нас развалились рами на сходных клетках, как вы видите, мы сами жильци их все поправляли, потому что оно все сгнило, сами мы все поправляли. У нас износились водоканаллизационные трубы полностью. Крыша у нас вся латана-перелатана».

Крім численних загально будинкових проблем, є у мешканців цього дому й особисті скарги на ЖЕК. Так одному з жителів комунальники пошкодили стіну і не хотіли компенсувати своє недбальство.

ПЕТРО – мешканець будинку на вул. С.Бандери, 78

«В міську раду навіть не хочу звертатися, розумієте? Тому що там одні корупціонери сидять. Я це відкрито говорю на камеру, побачать, чують – мені це в принципі все одно. Я за це буду добиватися до останнього. Тому що я це все сам зробив, я ходив добивався, я ходив за будинок добивався, сусіди прекрасно знають, багато хто може підтвердити. Розумієте, з ними безполєзно спорити. Але я буду відстоювати це. Звертався вже безпосередньо в міську раду, писав скарги, писав на Стемковського вже, писав на заступника мера. І їм все одно, розумієте? Вони мовчать, вони просто мовчать».

Зневірені люди звернулися в Центр Антикорупції. Керівництво організації разом з юристом зустрілися з мешканцями будинку і спільно взялися за вирішення озвучених проблем.

ІГОР ВОНС – голова Центру Антикорупції

«Не треба ж доводити до такого стану, що коли воно вже розвалюється, то потім, щоб його відновити, треба величезні кошти. Зрозуміло, що їх немає. А якщо би це підтримувати постійно в належному стані, десь ремонт якийсь робити, я думаю, що ситуація була б зовсім інша. Тому нічого дивного, що люди обурені, озлоблені і найгірше, що зневірені. Зневірені вони вже не вірять нікому. В людей тече дах – людям роблять побілку підїзду. Тобто виконують ті роботи, які десь є наглядними, для реклами, або ті, де можна витратити більші кошти і не відповідати, куди вони пішли і що за них робили».

Оформивши звернення у відповідальні структури міськради, Центр Антикорупції відстежить реакцію та роботу комунальників у цьому будинку надалі.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top