Ви знаходитесь: Головна / Новини / Заяву на реєстрацію шлюбу тепер можна подати он-лайн

Заяву на реєстрацію шлюбу тепер можна подати он-лайн

У Міністерстві юстиції вирішили зменшити черги у відділах державної реєстрації актів цивільного стану. Для цього створили відповідний Інтернет портал.

ОЛЬГА ЧЕПУРНА, заст. начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації

«Фізичні особи можуть подати такі заяви, це про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про зміну імені, про повторну видачі свідоцтва, про державну реєстрацію актів цивільного стану, про надання витягу з державного реєстру актів цивільного стану і про внесення змін до актових записів, про анулювання і про поновлення».

Таким чином, громадяни в межах країни чи за кордоном, маючи доступ до Інтернету, для прикладу, можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу. Для цього потрібно, в першу чергу, зареєструватися на веб-порталі. Зробити це, каже Ольга Чепурна просто. Необхідно вказати прізвище, ім’я, електронну пошту та логін. На порталі з’явиться власний кабінет, де можна буде обрати відповідний розділ.

ОЛЬГА ЧЕПУРНА, заст. начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації

«Вибирає вид заяви: державна реєстрація шлюбу, відповідно, їй вибиває цей же перелік документів, які вона повинна подати. Вона обов’язково повинна відсканувати копії паспортів. Відповідно, вже як на реєстрацію шлюбу, то буде вибраний зал, чи урочисто особи бажають чи не урочисто, в якій обстановці і таке інше. Дату можна буде подивитися он-лайн приблизно собі. Чи зайнята ця дата, чи вільна, годину так само».

Окрім подачі заяви, відвідувачі порталу можуть отримати он-лайн консультацію чи пояснення, яким чином здійснити ту чи іншу дію.

http://dracs.minjust.gov.ua/

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top