Ви знаходитесь: Головна / Новини / На вул. Київській відкриють новий садочок

На вул. Київській відкриють новий садочок

Ще один садочок вже в жовтні планують відкрити в місті. На вул. Київській, 3Б раніше знаходилася «Станція юних техніків», зараз там кипить робота, облаштування нового садочку майже на завершальному етапі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Робляться одночасно ремонти і в середині в приміщенні, облаштовуються групи. І також робляться зовнішні фасадні роботи. Зараз йдуть роботи ще й по утепленню фасаду. Для того, щоб було краще енергозбереження, щоб було, все-таки, тепліше, щоб було менше витрат на газ. Паралельно ведуть роботи по ремонту груп. Більшість приміщень всередині вже повністю готові, тільки треба поставити обладнання. Зокрема, закуплено повністю нове обладнання для потреб кухні, нове обладнання для потреб пральні, закуплені вже ліжка. Закуплене інше необхідне обладнання, яке може бути встановлене одразу, як тільки завершаться роботи всередині приміщення».

В новому дитячому садочку буде 4 групи, відповідно вдасться прийняти 120 дітей. Ще одна особливість закладу: одна з груп працюватиме дванадцять годин.

ЛЮДМИЛА ЦІМЕРМАН, завідувач ТДНЗ №4

«Що саме основне, що одна група буде дванадцятигодинна, буде працювати для батьків, з пів восьмої – до пів восьмої вечора, щоб батьки на восьму встигали на роботу і до пів восьмої вечора. В цьому садочку будуть групи з року. Будуть: ясельна група, молодша, середня і старша група. Черга є дуже велика, тому що це не тільки ті діти, котрі записані в 4-му садочку, а це діти, які не попали в 14-й, 17-й, 21-й, 19-й, 33-й, 30-й, 28-й і 27-й садочок. Всі діти ми запрошуємо сюди. Вже батьки оформляють документи і носять документи».

За місяць дошкільний заклад, планують, вже працюватиме. До слова, до кінця року запрацює і садочок на вул. Юності, 9.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Ми цього року, з вересня, відкрили чотири додаткові групи. Це в 1-му, 7-му, 17-му садку. І в 28-му НВК, групу для тотально сліпих діток. І виграли грант, управління освіти і науки, ще на додаткові кошти для відкриття садочків, це №16, №19, №1 і ще одна група в 22-му. Якщо ми відкриємо всі ці групи, які в нас в планах є,  я думаю, що ми зможемо забезпечити всіх дітей без винятку в різних мікрорайонах».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top