Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Кременеччині третій день горить торф

На Кременеччині третій день горить торф

Упродовж трьох днів практично цілодобово рятувальники борються із торф’яною пожежею на Кременеччині. В управлінні держслужби надзвичайних ситуацій в області кажуть, загоряння торфу виникло через спалювання сухої трави та стерні. Тому і площа пожежі охопила кілька гектарів.

ЮРІЙ БЕРЕСТЕЦЬКИЙ, заст. начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС в області

«Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що горить торф на площі майже 6 гектарів. Для гасіння даної пожежі були залучені усі сили та засоби Кременецького гарнізону. Також для гасіння пожежі залучалася техніка Кременецького лісгоспу. Сили і засоби сільської ради, а також завдяки і сприянню Кременецької районної державної адміністрації. Загалом, на даний час, 70% пожежі ліквідовано. Продовжуються роботи з гасіння пожежі. Загрози розповсюдження пожежі на найближчі населені пункти, а також лісові масиви – немає». 

Рятувальники пояснюють, торф’яні пожежі гасити надзвичайно складно. Торф горить на всю глибину його залягання, а це приблизно – від пів до одного метра. Тому вкотре нагадують і просять не палити траву та стерню.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top