Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Схід повезли необхідне для автомобілів обладнання

На Схід повезли необхідне для автомобілів обладнання

Бійці із зони АТО кажуть, доки збройні сили чи безпосередньо батальйони мобільні, доти вони і живі. Коли втрачається мобільність, тоді вони втрачають бойову здатність. Владислав Горішний, з батальйону «Збруч», каже, із запчастинами до автомобілів на передовій зараз скрутно.

ВЛАДИСЛАВ ГОРІШНИЙ, служив в батальйоні «Збруч»

«В нас вже дуже складна ситуація із запчастинами, по тій причині, що автобуси «Богдан» не стоять в міністерстві оборони, тобто ми запчастини на такі автобуси, як «Богдан», не отримуємо зовсім».

ОЛЕКСАНДР КІНЯК, головний старшина 6-го батальйону «Збруч»

«Автобуси, які не призначені для бойових дій. В них дуже великий моторесурс вже зношений, так на місці ми не можемо придбати ті запчастини».

За допомогою придбати необхідне обладнання бійці звернулися до міської влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Вони дали перелік того обладнання, яке їм необхідне. На підставі цього переліку і було придбано те обладнання, яке вже сьогодні завантажене і до кінця тижня, воно вже буде в секторі А, зона Антитерористичної операції».

ОЛЕКСАНДР КІНЯК, головний старшина 6-го батальйону «Збруч»

«20 скатів, камазовські скати придбали. Придбали скати для автобусів «Богдан» повністю, згідно нашої заявки. Придбали запчастини на 70 тисяч, камери, ремні, циліндри, фар,и дзеркала, скло. Там стріляють скло були пробиті, а ми не можемо там на місці ремонтувати такі речі».

Владислав Горішний в батальйоні «Збруч» служив від самого початку. Зараз каже, наразі вдома, однак не їхати на Схід не може, хоча б як волонтер. Тому і цього разу поїде, повезе хлопцям необхідні запчастини.

ВЛАДИСЛАВ ГОРІШНИЙ, служив в батальйоні «Збруч»

«Цим разом ми відправляємо ліс бліндажний, відправляємо ГАЗ-66, туда оці запчастини, шини автомобільні, камазовські і до автобуса «Богдан». Потреби в повному обсязі це не задовольнить, але це хоч частинка того, щоб автотранспорт батальйону хоч чуть-чуть їздив».

В свою чергу міський голова запевнив, допомагати бійцям планують і надалі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це вже не перша допомога, яку ми передаємо для нашого батальйону «Збруч», ця робота буде продовжуватися і надалі, тому що є програма прийнята міською радою, яка передбачає фінансування, придбання такої необхідної техніки».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top