Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Шептицького облаштували нову зупинку транспорту

На Шептицького облаштували нову зупинку транспорту

Одразу біля нового ринку облаштували зупинку громадського транспорту із заїзною кишенею. Наразі, розповідає начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку, там курсує два маршрути. В перспективі їх кількість збільшать.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Сьогодні вже повнокровно зафункціонував автобусний маршрут 7-й, до того вже функціонував маршрут 5-й і в процесі буде функціонувати маршрут 12-й, а також ми будемо думати, яким чином впровадити ще маршрут, який би з’єднував цей новий ринок із Сонячним масивом».

Сьомий маршрут, розповідає Ігор Мединський, курсуватиме зі сторони Східного масиву, по проспекту Степана Бандери, через Центр, по вулиці Острозького до зупинки на вул. Шептицького і майже до с. Петриків, там на майданчику він розвертатиметься і їхатиме в зворотному напрямку, знову ж, через вулицю Шептицького, далі по маршруту. Легко дістатися до ринку можуть і мешканці мікрорайону «Дружба».

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Мешканці Дружби мають вже, який курсує, 5-й маршрут. Він курсує з вулиці Микулинецької, по вулиці Живова, по вулиці Оболоня, тут по вулиці Шептицького, після Шептицького – поворот на Живова, і дальше в сторону Дружби».

Ще більше оптимізувати рух громадського транспорту має нова маршрутна мережа, роботи над якою вже ведуться.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top