Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Пікет не за адресою

Пікет не за адресою

Під стінами облдержадміністрації вранці був іще один пікет. Підприємці із ринку «Аляска-Тер», що знаходиться в Тернополі за адресою Куліша,1, впевнені, територію ринку планують забудувати. Щоб звернути увагу на свою проблему, вони прийшли під стіни «білого дому».

НАТАЛЯ КОВТУН, підприємець, учасниця пікету:

«Я підприємець – Ковтун Наталя. Працюю і сплачую орендну плату вже 13 років на ринку Куліша, 1. На цьому ж ринку Куліша, 1 запланував незаконне будівництво генеральний директор Ворко Юрій Євгенович. Але земля ринку належить міській раді. Вона не є нічиєю приватною власністю. Ми сьогодні просимо, щоби голова облдержадміністрації – Степан Степанович Барна навів порядок, так як голова міста нас не прийняв, тобто проігнорував зустріч з підприємцями Куліша,1».

В обласній адміністрації кажуть, згідно з чинним законодавством, такі питання – не їхня компетенція і люди повинні це розуміти. А у мерії запевняють, що Тернопільська міська рада не надавала жодних дозволів на зведення багатоповерхового будинку із торговим комплексом на території цього ринку. І просять підприємців не піддаватись на провокації.

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top